AsyncDestinationUrgency
AsyncDestinationInfographic
AsyncDestinationInfographic
AsyncDestinationInfographic
AsyncDestinationInfographic
AsyncExploreBookEnjoy
AsyncExploreBookEnjoy
AsyncExploreBookEnjoy
Przewodnik

Slatine - wybierz idealny wynajem wakacyjny dla siebie.

Slatine – dowiedz się więcej o czarującym miejscu, w którym zamierzasz spędzić swoje wakacje. W tym mieście każdy znajdzie coś dla siebie. W okolicy znajduje się wiele atrakcji, takich jak Pałac Dioklecjana i Galeria im. Iwana Mestrowicza. Jeśli szukasz przestrzeni dla większej grupy, weź pod uwagę wynajem wakacyjny. Na HomeAway znajdziesz wiele obiektów, które oferują w pełni wyposażoną kuchnie i pralnię.

Rekreacja

Slatine i okolice: najważniejsze zabytki

Czy chcesz poznać najważniejsze miejsca w tym miejscu? Spędzenie dnia w domku wakacyjnym może być kuszące, ale warto poznać okolicę i odkryć wszystko, co czyni miejsce takie jak Slatine tak ciekawym. Oto najlepsze atrakcje, które warto odwiedzić i które są położone w odległości 48 kilometrów od centrum.

 • Wzgórze Marjan (7,7 km)
 • Dinopark Croatia (28,4 km)
Natura

Slatine: zachwyć się krajobrazem

Niezależnie, czy jesteś aktywnym turystą, czy chcesz podziwiać lokalny krajobraz, miejsce takie jak Slatine jest idealne na dzień na świeżym powietrzu. Oto niektóre z najlepszych widoków w okolicy w odległości 48 kilometrów od centrum.

 • Plaża Kasuni (5,3 km)
 • Plaża Bene (5,7 km)
 • Plaża Meje (6,4 km)
 • Park Eks Fanfogna (7,6 km)
 • Wzgórze Marjan (7,7 km)
 • Park Split Riva (8,3 km)
Transport

Środki transportu w miejscowości Slatine

Doleć na lotnisko w miejscowości takiej jak Split (SPU), położone jedynie 5,8 km od centrum Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedniego lotu, wybierz lotnisko takie jak Wyspa Brač (BWK), które znajduje się 35,7 km od miasta.

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Slatine, HR?

2020 — oferujemy Ci 5 687 domków wakacyjnych w pobliżu miejsca takiego jak Slatine. Od 566 obiektów typu Domy do 439 obiektów typu Wille, u nas znajdziesz wyjątkowe obiekty idealne na pobyt z rodziną i przyjaciółmi. HomeAway? Tutaj jest Twój wymarzony obiekt w pobliżu miejsca takiego jak Slatine.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domy w miejscu takim jak Slatine?

Oczywiście. Domy: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Slatine to 566 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Slatine to:

 • Wille: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 439
 • Apartamenty/mieszkania: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 4 421
 • Bungalowy: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 8

Możesz także wynająć inne obiekty, takie jak Domki letniskowe i nie tylko.

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się basen w mieście takim jak Slatine?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się basen spośród 1 485 domów w miejscu takim jak Slatine. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.