Przewodnik

Pomos: to miejsce jest naprawdę sielskie

Pomos – morze i inne atrakcyjne miejsca zapraszają podróżnych. Jest to miejsce z przyjaznymi ludźmi – kawiarnie i inne atrakcje czekają. Jeśli szukasz przestrzeni dla większej grupy, weź pod uwagę wynajem wakacyjny. Na HomeAway znajdziesz wiele obiektów, które oferują w pełni wyposażoną kuchnie i pralnię.

Natura

Pomos: zachwyć się krajobrazem

Obojętnie czy uwielbiasz adrenalinę, czy po prostu chcesz podziwiać naturę, miejsce takie jak Pomos jest idealne na dzień na świeżym powietrzu. Oto niektóre z najpiękniejszych widoków w okolicy w odległości 48 kilometrów od centrum.

  • Plaża Latchi (18,6 km)
  • Szlak Afrodyty (22,2 km)
  • Plaża Blue Lagoon (23,9 km)
  • Park Narodowy na półwyspie Akamas (25,5 km)
Transport

Poruszanie się po miejscowości Pomos

Najbliższe lotnisko znajduje się w miejscowości Paphos (PFO-Międzynarodowy port lotniczy Paphos), jedynie 50,7 km od centrum.

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Pomos, CY?

2019 — oferujemy Ci 149 domków wakacyjnych w pobliżu miejsca takiego jak Pomos. Od 17 obiektów typu Domy do 13 obiektów typu Apartamenty/mieszkania, u nas znajdziesz wyjątkowe obiekty idealne na pobyt z rodziną i przyjaciółmi. HomeAway? Tutaj jest Twój wymarzony obiekt w pobliżu miejsca takiego jak Pomos.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domy w miejscu takim jak Pomos?

Oczywiście. Domy: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Pomos to 17 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Pomos to:

  • Apartamenty/mieszkania: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 13
  • Wille: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 117
  • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 2

Możesz także wynająć inne obiekty, takie jak Domki letniskowe i nie tylko.

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się basen w mieście takim jak Pomos?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się basen spośród 122 domów w miejscu takim jak Pomos. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.