Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Plaża Ladies Mile, Akrotiri?

2019 — oferujemy Ci 313 domków wakacyjnych koło miejsca takiego jak Plaża Ladies Mile. Od 61 obiektów typu Domy do 120 obiektów typu Apartamenty/mieszkania, tu jest ten idealny na pobyt z najbliższymi koło miejsca takiego jak Plaża Ladies Mile.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domy w pobliżu miejsca takiego jak Plaża Ladies Mile?

Oczywiście. Liczba obiektów takich jak Domy dostępnych na HomeAway w pobliżu miejsca takiego jak Plaża Ladies Mile to 61 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w pobliżu miejsca takiego jak Plaża Ladies Mile to:

  • Apartamenty/mieszkania: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 120
  • Wille: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 101
  • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 15

Możesz także wynająć inne obiekty, takie jak Domki letniskowe i nie tylko.

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się basen w pobliżu miejsca takiego jak Plaża Ladies Mile?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się basen spośród 172 domów w pobliżu miejsca takiego jak Plaża Ladies Mile. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.

    Czy mogę zarezerwować dom wakacyjny online lub natychmiastowo w pobliżu miejsca takiego jak Plaża Ladies Mile?

    Tak, na HomeAway znajdziesz szeroki wybór 312 domów, które możesz bezpośrednio zarezerwować online i 129 domów z dostępną opcją natychmiastowej rezerwacji, wszystkie w pobliżu miejsca takiego jak Plaża Ladies Mile. Nie czekaj, zobacz co możemy Ci zaoferować przy użyciu naszej wyszukiwarki i przygotuj się na swój następny wyjazd niedaleko miejsca takiego jak Plaża Ladies Mile!