Przewodnik

Guichen - wybierz idealny wynajem wakacyjny dla siebie.

Guichen – dowiedz się więcej o czarującym miejscu, w którym zamierzasz spędzić swoje wakacje. W tym mieście każdy znajdzie coś dla siebie. W okolicy znajduje się wiele atrakcji, takich jak Palais du Parlement i Ogrody botaniczne Thabor. Obojętne, czy chcesz wyjechać na wakacje z rodziną, ukochaną osobą czy przyjaciółmi, Wasz pobyt stanie się przyjemnością. Wiele obiektów oferuje w pełni wyposażoną kuchnię i pralnię.

Rekreacja

Guichen: co warto zobaczyć

Czy chcesz odkryć główne atrakcje w mieście? Spędzenie dnia w domku wakacyjnym może być kuszące, ale warto poznać okolicę i poznać wszystko, co czyni miejsce takie jak Guichen tak ciekawym. Oto najciekawsze miejsca, które trzeba zobaczyć i które znajdują się w odległości 48 kilometrów od centrum.

  • Pole golfowe Cice-Blossac (7,9 km)
  • Pole golfowe Rennes (12 km)
  • Pole golfowe Freslonniere (15,5 km)
  • Enigmaparc (19,2 km)
Transport

Środki transportu w miejscowości Guichen

Doleć na lotnisko w miejscowości takiej jak Rennes (RNS-Port lotniczy Saint-Jacques), położone jedynie 12,4 km od centrum

Jeśli lubisz jeździć pociągiem, Stacja Laillé, Guichen lub Stacja Guichen to stacje, z których łatwo dotrzesz do wszystkich części miasta.

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Guichen, FR?

2019 — oferujemy Ci 80 domków wakacyjnych w pobliżu miejsca takiego jak Guichen. Od 15 obiektów typu Domy do 47 obiektów typu Apartamenty/mieszkania, u nas znajdziesz wyjątkowe obiekty idealne na pobyt z rodziną i przyjaciółmi. HomeAway? Tutaj jest Twój wymarzony obiekt w pobliżu miejsca takiego jak Guichen.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domy w miejscu takim jak Guichen?

Oczywiście. Domy: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Guichen to 15 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Guichen to:

  • Apartamenty/mieszkania: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 47
  • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 6
  • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 6

Możesz także wynająć inne obiekty, takie jak Bungalowy i nie tylko.

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się basen w mieście takim jak Guichen?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się basen spośród 9 domów w miejscu takim jak Guichen. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.