Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Muzeum Farmacji Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, Kraków?

2019 — oferujemy Ci 528 domków wakacyjnych koło miejsca takiego jak Muzeum Farmacji Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 26 obiektów typu Domy do 473 obiektów typu Apartamenty/mieszkania, tu są świetne domy na pobyt z bliskimi

W której dzielnicy najlepiej się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Muzeum Farmacji Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego?

Czy podróżujesz solo, czy z rodziną i przyjaciółmi, w tych dzielnicach możesz się zatrzymać zarówno na weekendowy wyjazd, jak i dłuższe wakacje w pobliżu miejsca takiego jak Muzeum Farmacji Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego:

 • Stare Podgórze: liczba dostępnych domów wakacyjnych to 142
 • Zwierzyniec: liczba dostępnych domów wakacyjnych to 29
 • Centrum: liczba dostępnych domów wakacyjnych to 492
 • Stradom: liczba dostępnych domów wakacyjnych to 344
 • Kleparz: liczba dostępnych domów wakacyjnych to 305

Żeby zobaczyć inne dzielnice, użyj naszej wyszukiwarki, by sprawdzić naszą ofertę.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domy w pobliżu miejsca takiego jak Muzeum Farmacji Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego?

Oczywiście. Liczba obiektów takich jak Domy dostępnych na HomeAway w pobliżu miejsca takiego jak Muzeum Farmacji Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego to 26 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w pobliżu miejsca takiego jak Muzeum Farmacji Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego to:

 • Apartamenty/mieszkania: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 473
 • Wille: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 2
 • Studia: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 489

Możesz także wynająć inne obiekty, takie jak Hotele i nie tylko.

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się basen w pobliżu miejsca takiego jak Muzeum Farmacji Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się basen spośród 7 domów w pobliżu miejsca takiego jak Muzeum Farmacji Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.

  Czy mogę zarezerwować dom wakacyjny online lub natychmiastowo w pobliżu miejsca takiego jak Muzeum Farmacji Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego?

  Tak, na HomeAway znajdziesz szeroki wybór 528 domów, które możesz bezpośrednio zarezerwować online i 233 domów z dostępną opcją natychmiastowej rezerwacji, wszystkie w pobliżu miejsca takiego jak Muzeum Farmacji Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Nie czekaj, zobacz co możemy Ci zaoferować przy użyciu naszej wyszukiwarki i przygotuj się na swój następny wyjazd niedaleko miejsca takiego jak Muzeum Farmacji Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego!