Przewodnik

Paleokastritsa: to miejsce jest naprawdę piękne

Paleokastritsa – plaża i inne atrakcyjne miejsca zapraszają podróżnych. Jest to miejsce słynące z bajkowych krajobrazów, a na podróżnych czekają: żeglarstwo oraz piesze wycieczki. Jeśli chcesz samodzielnie gotować, wiele obiektów oferuje w pełni wyposażoną kuchnię, osobną jadalnię i tereny idealne do posiłków na świeżym powietrzu.

Natura

Paleokastritsa: odkryj piękno lokalnej natury

Miejsce takie jak Paleokastritsa jest znane ze względu na atrakcje takie jak plaża, wysp i morze. Niezależnie, czy jesteś aktywnym turystą, czy chcesz podziwiać lokalny krajobraz, miejsce takie jak Paleokastritsa zauroczy Cię swoim pięknem. Oto niektóre z najlepszych miejsc w okolicy w odległości 48 kilometrów od centrum.

  • Plaża Paleokastritsa (2,2 km)
  • Plaża Ermones (7,3 km)
  • Plaża Aghios Georgios (7,8 km)
  • Plaża Myrtiotissa (9,8 km)
  • Plaża Dasia (10 km)
  • Plaża Ipsos (10,5 km)
Transport

Środki transportu w miejscowości Paleokastritsa

Najbliższe lotnisko jest położone w miejscowości Corfu (CFU-Port lotniczy im. Ioannisa Kapodistriasa), jedynie 17,2 km od centrum.

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Paleokastritsa, GR?

2019 — oferujemy Ci 634 domków wakacyjnych w pobliżu miejsca takiego jak Paleokastritsa. Od 114 obiektów typu Domy do 281 obiektów typu Wille, u nas znajdziesz wyjątkowe obiekty idealne na pobyt z rodziną i przyjaciółmi. HomeAway? Tutaj jest Twój wymarzony obiekt w pobliżu miejsca takiego jak Paleokastritsa.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domy w miejscu takim jak Paleokastritsa?

Oczywiście. Domy: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Paleokastritsa to 114 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Paleokastritsa to:

  • Wille: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 281
  • Apartamenty/mieszkania: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 183
  • Bungalowy: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 16

Możesz także wynająć inne obiekty, takie jak Domki letniskowe i nie tylko.

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się basen w mieście takim jak Paleokastritsa?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się basen spośród 317 domów w miejscu takim jak Paleokastritsa. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.