Przewodnik

Port-au-Prince to miejsce opisane jako pełne energii

Port-au-Prince – okolica słynie z wielu atrakcyjnych cech: muzyka na żywo i muzea to tylko niektóre świetne powody, by ją odwiedzić. To miejsce świetne na spacery a na podróżnych czekają: kawiarnie, shopping i uniwersytet. Wynajem wakacyjny to pobyt jak w domu — wiele obiektów oferuje w pełni wyposażoną kuchnię i sprzęt do grillowania na świeżym powietrzu.

Transport

Środki transportu w miejscowości Port-au-Prince

Doleć na lotnisko w miejscowości takiej jak Port-au-Prince (PAP-Międzynarodowy port lotniczy Toussaint Louverture), położone jedynie 2,5 km od centrum

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Port-au-Prince, HT?

2019 — oferujemy Ci 39 domków wakacyjnych koło miejsca takiego jak Port-au-Prince. Od 20 obiektów typu Domy do 12 obiektów typu Apartamenty/mieszkania, tu jest ten idealny na pobyt z najbliższymi koło miejsca takiego jak Port-au-Prince.

Port-au-Prince — co warto zobaczyć?

Na HomeAway znajdziesz wiele domów wakacyjnych położonych niedaleko najważniejszych zabytków w miejscu takim jak Port-au-Prince. Wśród podróżnych na HomeAway, pięć najpopularniejszych miejsc, które warto zobaczyć to:

  • National Palace: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 39
  • Muzeum Panteonu Narodowego: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 39
  • Stadion Sylvio Catora: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 39
  • Muzeum Sztuki Haitańskiej: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 39
  • Targ żelazny: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 39

Jest jednak jeszcze więcej miejsc, do których zaprasza Cię Port-au-Prince. Znajdziesz tam wiele domów wakacyjnych do wyboru. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć domy wakacyjne dostępne w pobliżu interesującego Cię miejsca.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domy w miejscu takim jak Port-au-Prince?

Oczywiście. Domy: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Port-au-Prince to 20 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Port-au-Prince to:

  • Apartamenty/mieszkania: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 12
  • Kamienice: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 2
  • Studia: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 12

Możesz także wynająć inne obiekty, takie jak Hotele i nie tylko.

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się internet/wi-fi w mieście takim jak Port-au-Prince?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się internet/wi-fi spośród 16 domów w miejscu takim jak Port-au-Prince. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.