Przewodnik

Terceira czeka wraz z atrakcjami takimi jak morze.

Terceira – morze i inne atrakcyjne miejsca zapraszają podróżnych. Podróżni chętnie odwiedzają to miasto i okolicę: sery, nurkowanie i nurkowanie z fajką czekają. Chcesz skorzystać z konkretnych udogodnień w czasie swojego wyjazdu? Wiele obiektów oferuje w pełni wyposażoną kuchnię i pralnię.

Natura

Terceira: zachwyć się krajobrazem

W miejscu takim jak Terceira podróżnych zachwycają morze i wysp. Obojętnie czy uwielbiasz adrenalinę, czy chcesz po prostu odpocząć na łonie natury, miejsce takie jak Terceira Cię zachwyci. Oto niektóre z najważniejszych widoków w okolicy w odległości 48 kilometrów od centrum.

  • Algar do Carvao (1,3 km)
  • Ogrody Miejskie (8 km)
  • Monte Brazil (9,5 km)
Transport

Poruszanie się po miejscowości Terceira

Doleć na lotnisko w miejscowości takiej jak Angra do Heroísmo (TER-Międzynarodowy port lotniczy Lajes), położone jedynie 10 km od centrum

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Terceira, PT?

2019 — oferujemy Ci 152 domków wakacyjnych w pobliżu miejsca takiego jak Terceira. Od 61 obiektów typu Domy do 50 obiektów typu Apartamenty/mieszkania, u nas znajdziesz wyjątkowe obiekty idealne na pobyt z rodziną i przyjaciółmi. HomeAway? Tutaj jest Twój wymarzony obiekt w pobliżu miejsca takiego jak Terceira.