Przewodnik

Lawrence: pełne energii

Lawrence – na podróżnych czekają: muzyka na żywo, wspaniała architektura i sztuka. Podróżni chętnie odwiedzają to miasto i okolicę: uniwersytet, sport i shopping czekają. Obojętne, czy chcesz wyjechać na wakacje z rodziną, ukochaną osobą czy przyjaciółmi, Wasz pobyt stanie się przyjemnością. Wiele obiektów oferuje w pełni wyposażoną kuchnię i pralnię.

Transport

Poruszanie się po miejscowości Lawrence

Najbliższe lotnisko znajduje się w miejscowości Topeka, Kansas (FOE-Port lotniczy Forbes Field), jedynie 38 km od centrum. Jeśli żaden lot Ci nie pasuje, zdecyduj się na lotnisko takie jak Kansas City, Missouri (MCI-Międzynarodowy port lotniczy Kansas City), położone w odległości 57,7 km od centrum.

Jeżeli wolisz poruszać się po mieście pociągiem, najlepiej zacząć na stacji takiej jak Stacja Lawrence.

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Lawrence, KS, US?

2019 — oferujemy Ci 33 domków wakacyjnych koło miejsca takiego jak Lawrence. Od 24 obiektów typu Domy do 3 obiektów typu Apartamenty/mieszkania, tu jest ten idealny na pobyt z najbliższymi koło miejsca takiego jak Lawrence.

Lawrence — co warto zobaczyć?

Na HomeAway znajdziesz wiele domów wakacyjnych położonych niedaleko najważniejszych zabytków w miejscu takim jak Lawrence. Wśród podróżnych na HomeAway, pięć najpopularniejszych miejsc, które warto zobaczyć to:

  • Spencer Museum of Art: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 34
  • University of Kansas Natural History Museum: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 34
  • Allen Fieldhouse: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 34
  • Lawrence Arts Center (ośrodek edukacyjno-artystyczny): liczba dostępnych domów wakacyjnych — 34
  • Lied Center of Kansas (hala widowiskowa): liczba dostępnych domów wakacyjnych — 34

Jest jednak jeszcze więcej miejsc, do których zaprasza Cię Lawrence. Znajdziesz tam wiele domów wakacyjnych do wyboru. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć domy wakacyjne dostępne w pobliżu interesującego Cię miejsca.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domy w miejscu takim jak Lawrence?

Oczywiście. Domy: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Lawrence to 24 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Lawrence to:

  • Apartamenty/mieszkania: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 3
  • Studia: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 4

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się basen w mieście takim jak Lawrence?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się basen spośród 2 domów w miejscu takim jak Lawrence. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.