AsyncDestinationUrgency
AsyncDestinationInfographic
AsyncDestinationInfographic
AsyncDestinationInfographic
AsyncDestinationInfographic
AsyncExploreBookEnjoy
AsyncExploreBookEnjoy
AsyncExploreBookEnjoy
Przewodnik

Zwönitz - wybierz idealny wynajem wakacyjny dla siebie.

Zwönitz – dowiedz się więcej o czarującym miejscu, w którym zamierzasz spędzić swoje wakacje. W tym mieście każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli chcesz samodzielnie gotować, wiele obiektów oferuje w pełni wyposażoną kuchnię, osobną jadalnię i tereny idealne do posiłków na świeżym powietrzu.

Rekreacja

Zwönitz i okolice: najważniejsze zabytki

Czy chcesz poznać główne atrakcje w tej miejscowości? Spędzenie dnia w domku wakacyjnym może być kuszące, ale warto poznać okolicę i poznać wszystko, co czyni miejsce takie jak Zwönitz tak atrakcyjnym. Oto najciekawsze miejsca, które trzeba zobaczyć i które są położone w odległości 48 kilometrów od centrum.

  • Park wodny Greifensteine (7 km)
  • Kompleks Badegärten Eibenstock (23,1 km)
  • Klub golfowy w Zwickau (23,1 km)
  • Park wodny Erlebnisbad AQUA MARIEN (23,2 km)
  • Johannisbad Zwickau (24,9 km)
  • Letni tor saneczkowy w Oberwiesenthal (27 km)
Transport

Środki transportu w miejscowości Zwönitz

Doleć na lotnisko w miejscowości takiej jak Karlowe Wary (KLV-Międzynarodowy port lotniczy Karlowe Wary), położone jedynie 50,3 km od centrum Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedniego lotu, zdecyduj się na lotnisko takie jak Drezno (DRS), położone w odległości 84,1 km od centrum.

Jeśli wolisz podróże koleją, Stacja kolejowa Niederzwönitz, Stacja kolejowa Dorfchemnitz i Stacja Zwönitz to główne stacje w mieście.

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Zwönitz, DE?

2020 — oferujemy Ci 89 domków wakacyjnych w pobliżu miejsca takiego jak Zwönitz. Od 10 obiektów typu Domy do 77 obiektów typu Apartamenty/mieszkania, u nas znajdziesz wyjątkowe obiekty idealne na pobyt z rodziną i przyjaciółmi. HomeAway? Tutaj jest Twój wymarzony obiekt w pobliżu miejsca takiego jak Zwönitz.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domy w miejscu takim jak Zwönitz?

Oczywiście. Domy: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Zwönitz to 10 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Zwönitz to:

  • Apartamenty/mieszkania: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 77
  • Studia: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 77

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się basen w mieście takim jak Zwönitz?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się basen spośród 4 domów w miejscu takim jak Zwönitz. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.