Przewodnik

Saint-Pierre-des-Corps: przyjazne

Saint-Pierre-des-Corps – dowiedz się więcej o czarującym miejscu, w którym zamierzasz spędzić swoje wakacje. Jest to miejsce z przyjaznymi ludźmi, a na podróżnych czekają: wycieczki oraz resturacje. W okolicy znajduje się wiele atrakcji, takich jak Parc des Expositions de Tours i Międzynarodowe centrum kongresowe Vinci. Potrzebujesz przestrzeni na rodzinne wakacje, urlop dla dwojga lub wypad z przyjaciółmi? Wiele obiektów oferuje osobną jadalnię i przestronny salon.

Rekreacja

Saint-Pierre-des-Corps i okolice: najważniejsze zabytki

Czy chcesz zobaczyć wszystko, co jest godne uwagi w okolicy? Wyjdź poza swój wygodny domek wakacyjny i zobaczyć wszystko, co czyni miejsce takie jak Saint-Pierre-des-Corps tak atrakcyjnym. Oto najważniejsze atrakcje, które warto odwiedzić i które znajdują się w odległości 48 kilometrów od centrum.

 • Winnica Domaine Sylvain Gaudron (9,6 km)
 • Zamek Nitray (13 km)
 • Wielkie akwarium w Tureńskie (13,2 km)
 • Mini-Châteaux (20,2 km)
 • La Réserve de Beaumarchais (24,2 km)
 • Winnica Caves du Pere Auguste (24,2 km)
Natura

Saint-Pierre-des-Corps: zachwyć się krajobrazem

Obojętnie czy masz w sobie ducha podróżnika, czy po prostu chcesz podziwiać naturę, miejsce takie jak Saint-Pierre-des-Corps zauroczy Cię swoim pięknem. Oto niektóre z najpiękniejszych widoków w okolicy w odległości 48 kilometrów od centrum.

 • Ogród botaniczny (5,3 km)
 • Pagoda Chanteloup (17,5 km)
Transport

Transport w miejscowości Saint-Pierre-des-Corps

Doleć na lotnisko w miejscowości takiej jak Tours (TUF-Port lotniczy Tours - Dolina Loary), położone jedynie 4,4 km od centrum

Jeśli chcesz zwiedzić miasto pociągiem, najlepsza do tego jest Stacja kolejowa St Pierre des Corps.

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Saint-Pierre-des-Corps, FR?

2019 — oferujemy Ci 274 domków wakacyjnych koło miejsca takiego jak Saint-Pierre-des-Corps. Od 100 obiektów typu Domy do 55 obiektów typu Bungalowy, tu jest ten idealny na pobyt z najbliższymi koło miejsca takiego jak Saint-Pierre-des-Corps.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domy w miejscu takim jak Saint-Pierre-des-Corps?

Oczywiście. Domy: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Saint-Pierre-des-Corps to 100 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Saint-Pierre-des-Corps to:

 • Bungalowy: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 55
 • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 55
 • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 55

Możesz także wynająć inne obiekty, takie jak Studia i nie tylko.

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się basen w mieście takim jak Saint-Pierre-des-Corps?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się basen spośród 43 domów w miejscu takim jak Saint-Pierre-des-Corps. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.