AsyncDestinationUrgency
AsyncDestinationInfographic
AsyncDestinationInfographic
AsyncDestinationInfographic
AsyncDestinationInfographic
AsyncExploreBookEnjoy
AsyncExploreBookEnjoy
AsyncExploreBookEnjoy
Przewodnik

Albany: to miejsce jest pełne energii

Albany – na podróżnych czekają: muzyka na żywo, teatry i sztuka. To miasto zaprasza wszystkich podróżnych, którzy docenią okolicę: znajdziesz tam atrakcje takie jak hokej, shopping i uniwersytet.Popularne miejsca związane z kulturą to Muzeum Stanu Nowy Jork, Palace Theater oraz Instytut Historii i Sztuki w Albany. Wynajem wakacyjny to sposób na doskonały pobyt – wiele obiektów oferuje kuchnię oraz możliwość prania.

Rekreacja

Albany: co warto zobaczyć

Czy chcesz odwiedzić wszystko, co jest godne uwagi w tym miejscu? Wyjdź poza swój wygodny domek wakacyjny i zobaczyć wszystko, co czyni miejsce takie jak Albany tak atrakcyjnym. Oto najważniejsze atrakcje, które warto odwiedzić i które znajdują się w odległości 48 kilometrów od centrum.

 • Planetarium im. Henry’ego Hudsona (0,7 km)
 • Westland Hills Park (4,9 km)
 • Stok narciarski Maple (29,6 km)
Natura

Albany: zachwyć się krajobrazem

Obojętnie czy masz w sobie ducha podróżnika, czy po prostu chcesz podziwiać naturę, miejsce takie jak Albany zauroczy Cię swoim pięknem. Oto niektóre z najpiękniejszych widoków w okolicy w odległości 48 kilometrów od centrum.

 • Park Waszyngtona (1,4 km)
 • Park Riverfront w Albany (0,5 km)
 • Westland Hills Park (4,9 km)
 • Rezerwat lasów sosnowych w okolicy Albany (12,4 km)
 • Lions Park (15,2 km)
 • Falls View Park (15,4 km)
Transport

Transport w miejscowości Albany

Doleć na lotnisko w miejscowości takiej jak Albany, Nowy Jork (ALB-Międzynarodowy port lotniczy Albany), położone jedynie 11,5 km od centrum Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedniego lotu, rozważ lądowanie na lotnisku takim jak Schenectady, Nowy Jork (SCH-Port lotniczy Schenectady County), które znajduje się 26,3 km stąd.

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Albany, NY, US?

2020 — oferujemy Ci 124 domków wakacyjnych w pobliżu miejsca takiego jak Albany. Od 60 obiektów typu Domy do 35 obiektów typu Apartamenty/mieszkania, u nas znajdziesz wyjątkowe obiekty idealne na pobyt z rodziną i przyjaciółmi. HomeAway? Tutaj jest Twój wymarzony obiekt w pobliżu miejsca takiego jak Albany.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domy w miejscu takim jak Albany?

Oczywiście. Domy: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Albany to 60 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Albany to:

 • Apartamenty/mieszkania: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 35
 • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 11
 • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 11

Możesz także wynająć inne obiekty, takie jak Bungalowy i nie tylko.

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się basen w mieście takim jak Albany?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się basen spośród 17 domów w miejscu takim jak Albany. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.