Przewodnik

Ko Tao czeka wraz z atrakcjami takimi jak wysp.

Ko Tao – wyspy i niezwykłe krajobrazy to wymarzona okolica na wakacje. To miejsce idealne na relaks a na podróżnych czekają: nurkowanie, nurkowanie z fajką i łódki. Jeśli chcesz samodzielnie gotować, wiele obiektów oferuje w pełni wyposażoną kuchnię, osobną jadalnię i tereny idealne do posiłków na świeżym powietrzu.

Pogoda

Ko Tao: Pogoda

Turyści uwielbiają przyjeżdżać do miejsca takiego jak Ko Tao, gdzie czekają na nich rozrywki takie jak nurkowanie i łódki. Jeśli chcesz by w czasie Twoich wakacji było zawsze słonecznie, marcu, kwietniu, lutym i maju to najcieplejsze miesiące, gdy średnia temperatura wynosi 34°C.

Natura

Ko Tao: czekają na Ciebie takie atrakcje jak plaża

Miejsce takie jak Ko Tao przyciąga turystów atrakcjami takimi jak wysp i podziwianie rafy koralowej. Obojętnie czy uwielbiasz adrenalinę, czy po prostu chcesz podziwiać naturę, miejsce takie jak Ko Tao jest idealne na dzień na świeżym powietrzu. Oto niektóre z najpiękniejszych widoków w okolicy w odległości 48 kilometrów od centrum.

 • Zatoka w Mae Haad (0,6 km)
 • Zatoka Jansom (1,2 km)
 • Sairee Beach (1,3 km)
 • Plaża Sai Nuan (1,9 km)
 • Punkt widokowy Chalok (2,5 km)
 • Zatoka Chalok Baan Kao (2,5 km)
Transport

Poruszanie się po miejscowości Ko Tao

Doleć na lotnisko w miejscowości takiej jak Ko Samui (USM), położone jedynie 65 km od centrum

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Ko Tao, TH?

W roku 2019 oferujemy Ci 28 domków wakacyjnych w pobliżu miejsca takiego jak Ko Tao. Od 3 obiektów typu Domy do 24 obiektów typu Wille, u nas zarezerwujesz wyjątkowe obiekty idealne na pobyt z rodziną i przyjaciółmi. HomeAway? Tylko tutaj znajdziesz swój wymarzony obiekt w pobliżu miejsca takiego jak Ko Tao.

Ko Tao — co warto zobaczyć?

Na HomeAway znajdziesz wiele domów wakacyjnych położonych niedaleko najważniejszych zabytków w miejscu takim jak Ko Tao. Wśród podróżnych na HomeAway, pięć najpopularniejszych miejsc, które warto zobaczyć to:

 • Pirs w Mae Haad: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 28
 • Punkt widokowy Chalok: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 28
 • Sairee Plaza: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 28
 • Laem Thian: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 28
 • Przychodnia lekarska w Mae Haad: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 28

Jest jednak jeszcze więcej miejsc, do których zaprasza Cię Ko Tao. Znajdziesz tam wiele domów wakacyjnych do wyboru. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć domy wakacyjne dostępne w pobliżu interesującego Cię miejsca.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domy w miejscu takim jak Ko Tao?

Oczywiście. Domy: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Ko Tao to 3 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Ko Tao to:

 • Wille: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 24

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się basen w mieście takim jak Ko Tao?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się basen spośród 21 domów w miejscu takim jak Ko Tao. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.