Przewodnik

Fibre: odkryj atrakcje takie jak plaża

Fibre – plaża i niezwykłe krajobrazy to wymarzona okolica na wakacje. Na gości czekają resturacje i shopping. Wynajem wakacyjny to pobyt jak w domu — wiele obiektów oferuje w pełni wyposażoną kuchnię i sprzęt do grillowania na świeżym powietrzu.

Transport

Transport w miejscowości Fibre

Najbliższe lotnsko jest w miejscowości Sault Ste. Marie Marie, Michigan (CIU-Międzynarodowy port lotniczy Chippewa County), jedynie 20,9 km od centrum. Jeśli żaden lot Ci nie pasuje, zdecyduj się na lotnisko takie jak Sault Ste. Marie Marie, Ontario (YAM-Port lotniczy Sault Ste. Marie), położone w odległości 36,1 km od centrum.

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Fibre, MI, US?

2020 — oferujemy Ci 32 domków wakacyjnych w pobliżu miejsca takiego jak Fibre. Od 10 obiektów typu Domy do 21 obiektów typu Domki letniskowe, u nas znajdziesz wyjątkowe obiekty idealne na pobyt z rodziną i przyjaciółmi. HomeAway? Tutaj jest Twój wymarzony obiekt w pobliżu miejsca takiego jak Fibre.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domy w miejscu takim jak Fibre?

Oczywiście. Domy: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Fibre to 10 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Fibre to:

  • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 21
  • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 21
  • Bungalowy: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 21

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się internet/wi-fi w mieście takim jak Fibre?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się internet/wi-fi spośród 18 domów w miejscu takim jak Fibre. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.