Przewodnik

Grand Bend czeka wraz z atrakcjami takimi jak plaża.

Grand Bend – plaża i niezwykłe krajobrazy to wymarzona okolica na wakacje. Jest to miejsce idealne na relaks oraz świetne na spacery. Atrakcje dla odwiedzających to: golf, bar, resturacje. Wynajem wakacyjny to sposób na doskonały pobyt – wiele obiektów oferuje kuchnię oraz możliwość prania.

Rekreacja

Grand Bend i okolice: najważniejsze zabytki

Czy chcesz zobaczyć najważniejsze miejsca w tym mieście? Przekrocz progi swojego domku wakacyjnego i odkryć wszystko, co czyni miejsce takie jak Grand Bend tak ciekawym. Oto najlepsze atrakcje, które warto odwiedzić i które znajdują się w odległości 48 kilometrów od centrum.

 • Klub Golfowy Sand Hills (15,7 km)
 • Klub golfowy Ironwood (23,9 km)
Pogoda

Grand Bend: Pogoda

Jeśli chcesz by w czasie Twoich wakacji było zawsze słonecznie, lipcu, sierpniu, czerwcu i wrześniu to najcieplejsze miesiące, gdy średnia temperatura wynosi 22°C.

Natura

Grand Bend: zachwyć się krajobrazem

Obojętnie czy uwielbiasz adrenalinę, czy chcesz podziwiać lokalny krajobraz, miejsce takie jak Grand Bend jest idealne na dzień na świeżym powietrzu. Oto niektóre z najlepszych widoków w okolicy w odległości 48 kilometrów od centrum.

 • Plaża w Grand Bend (2,2 km)
 • Prowincjalny las sosnowy (8,9 km)

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Grand Bend?

2019 — oferujemy Ci 40 domków wakacyjnych w pobliżu miejsca takiego jak Grand Bend. Od 22 obiektów typu Domki letniskowe do 17 obiektów typu Domy, u nas znajdziesz wyjątkowe obiekty idealne na pobyt z rodziną i przyjaciółmi. HomeAway? Tutaj jest Twój wymarzony obiekt w pobliżu miejsca takiego jak Grand Bend.

Grand Bend — co warto zobaczyć?

Na HomeAway znajdziesz wiele domów wakacyjnych położonych niedaleko najważniejszych zabytków w miejscu takim jak Grand Bend. Wśród podróżnych na HomeAway, pięć najpopularniejszych miejsc, które warto zobaczyć to:

 • Grand Bend Farmers' Market: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 73
 • Szpital South Huron : liczba dostępnych domów wakacyjnych — 68
 • Prowincjalny las sosnowy: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 67
 • Tor wyścigowy Grand Bend Motorplex: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 72
 • Muzeum hrabstwa Lambton : liczba dostępnych domów wakacyjnych — 68

Jest jednak jeszcze więcej miejsc, do których zaprasza Cię Grand Bend. Znajdziesz tam wiele domów wakacyjnych do wyboru. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć domy wakacyjne dostępne w pobliżu interesującego Cię miejsca.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domki letniskowe w miejscu takim jak Grand Bend?

Oczywiście. Domki letniskowe: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Grand Bend to 22 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Grand Bend to:

 • Domy: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 17
 • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 22
 • Bungalowy: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 22

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się internet/wi-fi w mieście takim jak Grand Bend?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się internet/wi-fi spośród 30 domów w miejscu takim jak Grand Bend. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.