Przewodnik

Brusque - wybierz idealny wynajem wakacyjny dla siebie.

Brusque – dowiedz się więcej o czarującym miejscu, w którym zamierzasz spędzić swoje wakacje. W tym mieście każdy znajdzie coś dla siebie. Wynajem wakacyjny to pobyt jak w domu — wiele obiektów oferuje w pełni wyposażoną kuchnię i sprzęt do grillowania na świeżym powietrzu.

Rekreacja

Brusque i okolice: co warto zobaczyć

Czy chcesz zwiedzić główne atrakcje w tym mieście? Spędzenie dnia w domku wakacyjnym może być kuszące, ale warto poznać okolicę i poznać wszystko, co czyni miejsce takie jak Brusque tak atrakcyjnym. Oto najciekawsze miejsca, które trzeba zobaczyć i które są położone w odległości 48 kilometrów od centrum.

  • Tor kartingowy Karting Plus (17,6 km)
  • Pole golfowe Lamalou-les-Bains (22,9 km)
  • Kolej drezynowa Larzac (27,6 km)
  • Terrarium w Larzac (28,7 km)
  • Park wspinaczkowy Acro Roc des Infruts (29 km)

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Brusque, FR?

2019 — oferujemy Ci 27 domków wakacyjnych w pobliżu miejsca takiego jak Brusque. Od 11 obiektów typu Domy do 8 obiektów typu Bungalowy, u nas znajdziesz wyjątkowe obiekty idealne na pobyt z rodziną i przyjaciółmi. HomeAway? Tutaj jest Twój wymarzony obiekt w pobliżu miejsca takiego jak Brusque.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domy w miejscu takim jak Brusque?

Oczywiście. Domy: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Brusque to 11 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Brusque to:

  • Bungalowy: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 8
  • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 8
  • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 8

Możesz także wynająć inne obiekty, takie jak Studia i nie tylko.

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się basen w mieście takim jak Brusque?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się basen spośród 11 domów w miejscu takim jak Brusque. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.