Przewodnik

Plaża Oye czeka wraz z atrakcjami takimi jak morze.

Plaża Oye – morze i niezwykłe krajobrazy to wymarzona okolica na wakacje. W tym mieście każdy znajdzie coś dla siebie. W okolicy znajduje się wiele atrakcji, takich jak Mieszczanie z Calais i Musee des Beaux-Arts et de la Dentelle. Potrzebujesz przestrzeni na rodzinne wakacje, urlop dla dwojga lub wypad z przyjaciółmi? Wiele obiektów oferuje osobną jadalnię i przestronny salon.

Rekreacja

Plaża Oye i okolice: co warto zobaczyć

Czy chcesz odwiedzić najważniejsze miejsca w tym mieście? Przekrocz progi swojego domku wakacyjnego i odkryć wszystko, co jest godne uwagi w miejscu takim jak Plaża Oye. Oto najlepsze atrakcje, które trzeba zobaczyć i które znajdują się w odległości 48 kilometrów od centrum.

  • Klub golfowy Bois de Ruminghem (17,3 km)
  • Pole Golfowe Dunkerque (25,7 km)
Natura

Plaża Oye: odkryj piękno lokalnej natury

Obojętnie czy uwielbiasz adrenalinę, czy chcesz podziwiać lokalny krajobraz, miejsce takie jak Plaża Oye Cię zachwyci. Oto niektóre z najlepszych miejsc w okolicy w odległości 48 kilometrów od centrum.

  • Plaża Calais (14,2 km)
  • Cap Blanc-Nez (23,9 km)
  • Plaża Malo Les Bains (26,8 km)

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Plaża Oye, FR?

2020 — oferujemy Ci 70 domków wakacyjnych koło miejsca takiego jak Plaża Oye. Od 22 obiektów typu Domy do 30 obiektów typu Apartamenty/mieszkania, tu jest ten idealny na pobyt z najbliższymi koło miejsca takiego jak Plaża Oye.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domy w miejscu takim jak Plaża Oye?

Oczywiście. Domy: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Plaża Oye to 22 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Plaża Oye to:

  • Apartamenty/mieszkania: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 30
  • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 7
  • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 7

Możesz także wynająć inne obiekty, takie jak Bungalowy i nie tylko.

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się basen w mieście takim jak Plaża Oye?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się basen spośród 2 domów w miejscu takim jak Plaża Oye. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.