Przewodnik

Bad Urach – miejsce opisywane jako przyjazne

Bad Urach – okolica słynie z wielu atrakcyjnych cech: pomniki i zabytki to tylko niektóre świetne powody, by ją odwiedzić. Jest to miejsce z przyjaznymi ludźmi. Na gości czekają: spa, góry i shopping. Wiele obiektów oferuje w pełni wyposażoną kuchnię, przestronne pokoje, a nawet jacuzzi — wszystko, czego potrzeba do udanych wakcji.

Rekreacja

Bad Urach: co warto zobaczyć

Czy chcesz zobaczyć najważniejsze miejsca w tej miejscowości? Być może wolisz zostać w swoim domku wakacyjnym, ale warto zapuścić się dalej i odkryć wszystko, co jest godne uwagi w miejscu takim jak Bad Urach. Oto najlepsze atrakcje, które trzeba zobaczyć i które znajdują się w odległości 48 kilometrów od centrum.

 • Basen termalny AlbThermen (4,1 km)
 • Marbach stud (11 km)
 • Ścieżka Sinneswandel Bad Boll (21,3 km)
Natura

Bad Urach: zachwyć się krajobrazem

Niezależnie, czy chcesz aktywnie spędzić czas, czy chcesz podziwiać lokalny krajobraz, miejsce takie jak Bad Urach Cię zachwyci. Oto niektóre z najlepszych miejsc w okolicy w odległości 48 kilometrów od centrum.

 • Wodospad Urach (4,2 km)
 • Jaskinia Laichingen (19,8 km)
Transport

Jak poruszać się po miejscowości Bad Urach

Doleć na lotnisko w miejscowości takiej jak Stuttgart (STR), położone jedynie 28,8 km od centrum

Jeśli zamierzasz podróżować pociągiem, Stacja Bad Urach, Stacja Bad Urach Ermstalklinik i Stacja Bad Urach Wasserfall to główne stacje w okolicy.

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Bad Urach, DE?

2019 — oferujemy Ci 45 domków wakacyjnych koło miejsca takiego jak Bad Urach. Od 6 obiektów typu Domy do 37 obiektów typu Apartamenty/mieszkania, tu jest ten idealny na pobyt z najbliższymi koło miejsca takiego jak Bad Urach.

Bad Urach — co warto zobaczyć?

Na HomeAway znajdziesz wiele domów wakacyjnych położonych niedaleko najważniejszych zabytków w miejscu takim jak Bad Urach. Wśród podróżnych na HomeAway, pięć najpopularniejszych miejsc, które warto zobaczyć to:

 • Basen Höhenfreibad: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 135
 • Wodospad Urach: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 135
 • Zamek Hohenurach: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 133
 • Stacja Bad Urach: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 133
 • Basen termalny AlbThermen: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 132

Jest jednak jeszcze więcej miejsc, do których zaprasza Cię Bad Urach. Znajdziesz tam wiele domów wakacyjnych do wyboru. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć domy wakacyjne dostępne w pobliżu interesującego Cię miejsca.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domy w miejscu takim jak Bad Urach?

Oczywiście. Domy: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Bad Urach to 6 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Bad Urach to:

 • Apartamenty/mieszkania: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 37
 • Studia: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 36

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się internet/wi-fi w mieście takim jak Bad Urach?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się internet/wi-fi spośród 40 domów w miejscu takim jak Bad Urach. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.

  Bad Urach — odkrywaj miejsca w pobliżu