AsyncDestinationUrgency
AsyncDestinationInfographic
AsyncDestinationInfographic
AsyncDestinationInfographic
AsyncDestinationInfographic
AsyncExploreBookEnjoy
AsyncExploreBookEnjoy
AsyncExploreBookEnjoy
Przewodnik

Neriana - wybierz idealny wynajem wakacyjny dla siebie.

Neriana – dowiedz się więcej o czarującym miejscu, w którym zamierzasz spędzić swoje wakacje. W tym mieście każdy znajdzie coś dla siebie. W okolicy znajduje się wiele atrakcji, takich jak Latarnia morska w Chania i Port Wenecki. Jeśli chcesz samodzielnie gotować, wiele obiektów oferuje w pełni wyposażoną kuchnię, osobną jadalnię i tereny idealne do posiłków na świeżym powietrzu.

Rekreacja

Chania: co warto zobaczyć

Czy chcesz odkryć główne atrakcje w mieście? Spędzenie dnia w domku wakacyjnym może być kuszące, ale warto poznać okolicę i poznać wszystko, co czyni miejsce takie jak Chania tak ciekawym. Oto najciekawsze miejsca, które warto odwiedzić i które znajdują się w odległości 48 kilometrów od centrum.

  • Schronisko w Volos (18,4 km)
  • Najstarsze drzewo oliwne Samonas (22,2 km)
Pogoda

Chania: Pogoda

Jeśli lubisz spędzać aktywnie czas przy pięknej pogodzie, sierpniu, lipcu, czerwcu i wrześniu to najgorętsze miesiące, a średnia temperatura to wtedy 30°C.

Natura

Neriana: odkryj piękno lokalnej natury

Obojętnie czy uwielbiasz adrenalinę, czy chcesz po prostu odpocząć na łonie natury, miejsce takie jak Neriana zauroczy Cię swoim pięknem. Oto niektóre z najważniejszych miejsc w okolicy w odległości 48 kilometrów od centrum.

  • Plaża w Platanias (8,7 km)
  • Plaża Ravdouha (10,1 km)
  • Plaża w Aja Marina (10,5 km)
  • Plaża Afrata (10,7 km)
  • Plaża w Stalos (12,1 km)
  • Park botaniczny Krety (13,3 km)
Transport

Poruszanie się po miejscowości Neriana

Doleć na lotnisko w miejscowości takiej jak Chania (CHQ-Joanis Daskalojanis), położone jedynie 30 km od centrum

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Chania, GR?

2020 — oferujemy Ci 2 940 domków wakacyjnych w pobliżu miejsca takiego jak Chania. Od 1 600 obiektów typu Wille do 574 obiektów typu Domy, u nas znajdziesz wyjątkowe obiekty idealne na pobyt z rodziną i przyjaciółmi. HomeAway? Tutaj jest Twój wymarzony obiekt w pobliżu miejsca takiego jak Chania.