AsyncDestinationUrgency
AsyncDestinationInfographic
AsyncDestinationInfographic
AsyncDestinationInfographic
AsyncDestinationInfographic
AsyncExploreBookEnjoy
AsyncExploreBookEnjoy
AsyncExploreBookEnjoy
Przewodnik

Okrug Gornji: to miejsce jest naprawdę odludne

Okrug Gornji – piękne miejsca np. wyspy i wodospady czekają. Jest to miejsce modne, a na podróżnych czekają: nurkowanie z fajką oraz łódki. W okolicy znajduje się wiele atrakcji, takich jak Pałac Dioklecjana i Twierdza Kamerlengo. Jeśli chcesz samodzielnie gotować, wiele obiektów oferuje w pełni wyposażoną kuchnię, osobną jadalnię i tereny idealne do posiłków na świeżym powietrzu.

Natura

Okrug Gornji: odkryj piękno lokalnej natury

Niezależnie, czy jesteś aktywnym turystą, czy chcesz podziwiać lokalny krajobraz, miejsce takie jak Okrug Gornji zauroczy Cię swoim pięknem. Oto niektóre z najlepszych widoków w okolicy w odległości 48 kilometrów od centrum.

  • Park Eks Fanfogna (3 km)
  • Veliki Drvenik (10,5 km)
  • Plaża Kasuni (11,7 km)
  • Plaża Bene (11,9 km)
  • Plaża Meje (12,8 km)
  • Wzgórze Marjan (14,1 km)
Transport

Środki transportu w miejscowości Okrug Gornji

Najbliższe lotnisko jest położone w miejscowości Split (SPU), jedynie 6 km od centrum. Jeśli żaden lot Ci nie pasuje, wybierz lotnisko takie jak Wyspa Brač (BWK), położone w odległości 40,9 km od centrum.

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Okrug Gornji, HR?

2020 — oferujemy Ci 5 268 domków wakacyjnych koło miejsca takiego jak Okrug Gornji. Od 561 obiektów typu Domy do 4 126 obiektów typu Apartamenty/mieszkania, tu jest ten idealny na pobyt z najbliższymi koło miejsca takiego jak Okrug Gornji.