AsyncDestinationUrgency
AsyncDestinationInfographic
AsyncDestinationInfographic
AsyncDestinationInfographic
AsyncDestinationInfographic
AsyncExploreBookEnjoy
AsyncExploreBookEnjoy
AsyncExploreBookEnjoy
Przewodnik

Belgrade czeka wraz z atrakcjami takimi jak jezioro.

Belgrade – piękne miejsca np. przyroda i jezioro czekają. To miasto zaprasza wszystkich podróżnych, którzy docenią okolicę: znajdziesz tam atrakcje takie jak shopping, łowienie ryb i resturacje.Wynajem wakacyjny to sposób na doskonały pobyt – wiele obiektów oferuje kuchnię oraz możliwość prania.

Rekreacja

Belgrade: co warto zobaczyć

Czy chcesz poznać główne atrakcje w okolicy? Spędzenie dnia w domku wakacyjnym może być kuszące, ale warto poznać okolicę i poznać wszystko, co czyni miejsce takie jak Belgrade tak ciekawym. Oto najciekawsze miejsca, które warto odwiedzić i które znajdują się w odległości 48 kilometrów od centrum.

  • Belgrade Lakes Golf (4,5 km)
  • Augusta Country Club (18,8 km)
Natura

Belgrade: zachwyć się krajobrazem

Niezależnie, czy jesteś aktywnym turystą, czy chcesz po prostu odpocząć na łonie natury, miejsce takie jak Belgrade jest idealne na dzień na świeżym powietrzu. Oto niektóre z najważniejszych widoków w okolicy w odległości 48 kilometrów od centrum.

  • Augusta Mill Park (19,6 km)
  • Kennebec River Rail Trail (20,6 km)
  • Capitol Park (21,1 km)
  • Viles Arboretum (22 km)
Transport

Środki transportu w miejscowości Belgrade

Najbliższe lotnisko jest położone w miejscowości Waterville, Maine (WVL-Port lotniczy Robert Lafleur), jedynie 13,8 km od centrum. Jeśli żaden lot Ci nie pasuje, zdecyduj się na lotnisko takie jak Augusta, Maine (AUG-Stanowy port lotniczy Augusta), które znajduje się 19,6 km stąd.

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Belgrade, ME, US?

2020 — oferujemy Ci 131 domków wakacyjnych koło miejsca takiego jak Belgrade. Od 61 obiektów typu Domki letniskowe do 61 obiektów typu Domki letniskowe, tu jest ten idealny na pobyt z najbliższymi koło miejsca takiego jak Belgrade.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domki letniskowe w miejscu takim jak Belgrade?

Oczywiście. Domki letniskowe: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Belgrade to 61 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Belgrade to:

  • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 61
  • Domy: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 63
  • Bungalowy: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 61

Możesz także wynająć inne obiekty, takie jak Apartamenty/mieszkania i nie tylko.

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się basen w mieście takim jak Belgrade?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się basen spośród 5 domów w miejscu takim jak Belgrade. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.