Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Pachiamos, CY?

2019 — oferujemy Ci 129 domków wakacyjnych w pobliżu miejsca takiego jak Pachiamos. Od 16 obiektów typu Domy do 13 obiektów typu Studia, u nas znajdziesz wyjątkowe obiekty idealne na pobyt z rodziną i przyjaciółmi. HomeAway? Tutaj jest Twój wymarzony obiekt w pobliżu miejsca takiego jak Pachiamos.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domy w miejscu takim jak Pachiamos?

Oczywiście. Domy: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Pachiamos to 16 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Pachiamos to:

 • Studia: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 13
 • Apartamenty/mieszkania: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 13
 • Wille: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 99

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się basen w mieście takim jak Pachiamos?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się basen spośród 102 domów w miejscu takim jak Pachiamos. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.

  Pachiamos - wybierz idealny wynajem wakacyjny dla siebie.

  Pachiamos – dowiedz się więcej o czarującym miejscu, w którym zamierzasz spędzić swoje wakacje. W tym mieście każdy znajdzie coś dla siebie. Chcesz skorzystać z konkretnych udogodnień w czasie swojego wyjazdu? Wiele obiektów oferuje w pełni wyposażoną kuchnię i pralnię.

  Pachiamos: zachwyć się krajobrazem

  Obojętnie czy uwielbiasz adrenalinę, czy chcesz podziwiać lokalny krajobraz, miejsce takie jak Pachiamos Cię zachwyci. Oto niektóre z najlepszych widoków w okolicy w odległości 48 kilometrów od centrum.

  • Plaża Latchi (20,9 km)
  • Szlak Afrodyty (24,8 km)
  • Plaża Blue Lagoon (26,7 km)