Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Črni Kal, SI?

2019 — oferujemy Ci 33 domków wakacyjnych w pobliżu miejsca takiego jak Črni Kal. Od 19 obiektów typu Studia do 19 obiektów typu Apartamenty/mieszkania, u nas znajdziesz wyjątkowe obiekty idealne na pobyt z rodziną i przyjaciółmi. HomeAway? Tutaj jest Twój wymarzony obiekt w pobliżu miejsca takiego jak Črni Kal.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Studia w miejscu takim jak Črni Kal?

Oczywiście. Studia: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Črni Kal to 19 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Črni Kal to:

 • Apartamenty/mieszkania: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 19
 • Domy: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 8
 • Wille: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 3

Możesz także wynająć inne obiekty, takie jak Domy gościnne i nie tylko.

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się basen w mieście takim jak Črni Kal?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się basen spośród 5 domów w miejscu takim jak Črni Kal. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.

  Črni Kal - wybierz idealny wynajem wakacyjny dla siebie.

  Črni Kal – dowiedz się więcej o czarującym miejscu, w którym zamierzasz spędzić swoje wakacje. W tym mieście każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli szukasz przestrzeni dla większej grupy, weź pod uwagę wynajem wakacyjny. Na HomeAway znajdziesz wiele obiektów, które oferują w pełni wyposażoną kuchnie i pralnię.

  Črni Kal i okolice: co warto zobaczyć

  Czy chcesz zwiedzić najważniejsze miejsca w mieście? Spędzenie dnia w domku wakacyjnym może być kuszące, ale warto poznać okolicę i odkryć wszystko, co czyni miejsce takie jak Črni Kal tak ciekawym. Oto najlepsze atrakcje, które warto odwiedzić i które znajdują się w odległości 48 kilometrów od centrum.

  • Golf Club Trieste (10,7 km)
  • Rezerwat morski przy biurze informacji turystycznej Miramare (21,6 km)

  Črni Kal: odkryj piękno lokalnej natury

  Niezależnie, czy jesteś aktywnym turystą, czy chcesz podziwiać lokalny krajobraz, miejsce takie jak Črni Kal jest idealne na dzień na świeżym powietrzu. Oto niektóre z najlepszych widoków w okolicy w odległości 48 kilometrów od centrum.

  • Jaskinie Skocjańskie (15,4 km)
  • Park przy latarni morskiej (17,3 km)
  • Plaża Portoroz (22,7 km)