Przewodnik

Reichenfels - wybierz idealny wynajem wakacyjny dla siebie.

Reichenfels – dowiedz się więcej o czarującym miejscu, w którym zamierzasz spędzić swoje wakacje. W tym mieście każdy znajdzie coś dla siebie. Potrzebujesz przestrzeni na rodzinne wakacje, urlop dla dwojga lub wypad z przyjaciółmi? Wiele obiektów oferuje osobną jadalnię i przestronny salon.

Rekreacja

Reichenfels: co warto zobaczyć

Czy chcesz poznać wszystko, co jest godne uwagi w tym mieście? Spędzenie dnia w domku wakacyjnym może być kuszące, ale warto poznać okolicę i zobaczyć wszystko, co czyni miejsce takie jak Reichenfels tak ciekawym. Oto najważniejsze atrakcje, które trzeba zobaczyć i które znajdują się w odległości 48 kilometrów od centrum.

 • Termy w Fohnsdorf (21,8 km)
 • Projekt Spielberg (23,9 km)
 • Muzeum Koni Lipicańskich (29,8 km)
Transport

Środki transportu w miejscowości Reichenfels

Najbliższe lotnisko jest położone w miejscowości Klagenfurt (KLU-Port lotniczy Woerthersee), jedynie 49,6 km od centrum. Jeśli żaden lot Ci nie pasuje, rozważ lądowanie na lotnisku takim jak Graz (GRZ-Port lotniczy Thalerhof), położone w odległości 54,5 km od centrum.

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Reichenfels, AT?

2019 — oferujemy Ci 31 domków wakacyjnych koło miejsca takiego jak Reichenfels. Od 17 obiektów typu Domy do 2 obiektów typu Apartamenty/mieszkania, tu jest ten idealny na pobyt z najbliższymi koło miejsca takiego jak Reichenfels.

Reichenfels — co warto zobaczyć?

Na HomeAway znajdziesz wiele domów wakacyjnych położonych niedaleko najważniejszych zabytków w miejscu takim jak Reichenfels. Wśród podróżnych na HomeAway, pięć najpopularniejszych miejsc, które warto zobaczyć to:

 • Kolejka linowa Lachtal: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 54
 • Stacja Zeltweg: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 39
 • Kościół św. Magdaleny: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 40
 • Opactwo Seckau: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 17
 • Jaskinia stalaktytów w Griffen: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 60

Jest jednak jeszcze więcej miejsc, do których zaprasza Cię Reichenfels. Znajdziesz tam wiele domów wakacyjnych do wyboru. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć domy wakacyjne dostępne w pobliżu interesującego Cię miejsca.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domy w miejscu takim jak Reichenfels?

Oczywiście. Domy: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Reichenfels to 17 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Reichenfels to:

 • Apartamenty/mieszkania: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 2
 • Domki górskie: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 9
 • Studia: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 2

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się basen w mieście takim jak Reichenfels?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się basen spośród 2 domów w miejscu takim jak Reichenfels. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.