Przewodnik

Schellsburg: to miejsce jest naprawdę historyczne

Schellsburg – okolica słynie z wielu atrakcyjnych cech: pomniki i zabytki to tylko niektóre świetne powody, by ją odwiedzić. Na gości czekają resturacje i parki przyrody. Wiele obiektów oferuje w pełni wyposażoną kuchnię, przestronne pokoje, a nawet jacuzzi — wszystko, czego potrzeba do udanych wakcji.

Rekreacja

Schellsburg i okolice: co warto zobaczyć

Czy chcesz odwiedzić główne atrakcje w tej miejscowości? Być może wolisz zostać w swoim domku wakacyjnym, ale warto zapuścić się dalej i poznać wszystko, co czyni miejsce takie jak Schellsburg tak atrakcyjnym. Oto najciekawsze miejsca, które trzeba zobaczyć i które znajdują się w odległości 48 kilometrów od centrum.

 • Old Bedford Village (14,6 km)
 • Pole golfowe Down River (27,9 km)
Natura

Schellsburg: odkryj piękno lokalnej natury

Niezależnie, czy chcesz aktywnie spędzić czas, czy chcesz po prostu odpocząć na łonie natury, miejsce takie jak Schellsburg zauroczy Cię swoim pięknem. Oto niektóre z najważniejszych miejsc w okolicy w odległości 48 kilometrów od centrum.

 • Park stanowy Shawnee (4,5 km)
 • Tenley Park (26,8 km)
Transport

Jak poruszać się po miejscowości Schellsburg

Najbliższe lotnisko to Johnstown, Pensylwania (JST-Port lotniczy John Murtha Johnstown - Cambria County), jedynie 32,2 km od centrum. Jeśli żaden lot Ci nie pasuje, zdecyduj się na lotnisko takie jak Altoona, Pensylwania (AOO-Port lotniczy Blair County), położone w odległości 40,4 km od centrum.

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Schellsburg, PA, US?

2019 — oferujemy Ci 12 domków wakacyjnych w pobliżu miejsca takiego jak Schellsburg. Od 7 obiektów typu Domy do 4 obiektów typu Domki letniskowe, u nas znajdziesz wyjątkowe obiekty idealne na pobyt z rodziną i przyjaciółmi. HomeAway? Tutaj jest Twój wymarzony obiekt w pobliżu miejsca takiego jak Schellsburg.

Schellsburg — co warto zobaczyć?

Na HomeAway znajdziesz wiele domów wakacyjnych położonych niedaleko najważniejszych zabytków w miejscu takim jak Schellsburg. Wśród podróżnych na HomeAway, pięć najpopularniejszych miejsc, które warto zobaczyć to:

 • Park stanowy Shawnee: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 33
 • Stary drewniany kościół: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 34
 • Pole golfowe Down River: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 23
 • Old Bedford Village (skansen): liczba dostępnych domów wakacyjnych — 38
 • Muzeum Powodzi w Johnstown: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 30

Jest jednak jeszcze więcej miejsc, do których zaprasza Cię Schellsburg. Znajdziesz tam wiele domów wakacyjnych do wyboru. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć domy wakacyjne dostępne w pobliżu interesującego Cię miejsca.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domy w miejscu takim jak Schellsburg?

Oczywiście. Domy: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Schellsburg to 7 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Schellsburg to:

 • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 4
 • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 4
 • Bungalowy: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 4

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się internet/wi-fi w mieście takim jak Schellsburg?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się internet/wi-fi spośród 11 domów w miejscu takim jak Schellsburg. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.