Przewodnik

Vellmar - wybierz idealny wynajem wakacyjny dla siebie.

Vellmar – dowiedz się więcej o czarującym miejscu, w którym zamierzasz spędzić swoje wakacje. W tym mieście każdy znajdzie coś dla siebie. Wynajem wakacyjny to pobyt jak w domu — wiele obiektów oferuje w pełni wyposażoną kuchnię i sprzęt do grillowania na świeżym powietrzu.

Rekreacja

Vellmar i okolice: co warto zobaczyć

Czy chcesz odwiedzić wszystko, co jest godne uwagi w tej miejscowości? Być może wolisz zostać w swoim domku wakacyjnym, ale warto zapuścić się dalej i zobaczyć wszystko, co czyni miejsce takie jak Vellmar tak ciekawym. Oto najważniejsze atrakcje, które warto odwiedzić i które są położone w odległości 48 kilometrów od centrum.

 • Park pałacowy Wilhelmsthal (6 km)
 • Golfclub Escheberg (16,8 km)
Natura

Vellmar: odkryj piękno lokalnej natury

Niezależnie, czy chcesz aktywnie spędzić czas, czy po prostu chcesz podziwiać naturę, miejsce takie jak Vellmar jest idealne na dzień na świeżym powietrzu. Oto niektóre z najpiękniejszych widoków w okolicy w odległości 48 kilometrów od centrum.

 • Park Karlsaue (5,8 km)
 • Park pałacowy Wilhelmsthal (6 km)
 • Park górski Wilhelmshöhe (6,4 km)
 • Wyspa Tanzwerder (13,5 km)
Transport

Jak poruszać się po miejscowości Vellmar

Doleć na lotnisko w miejscowości takiej jak Kassel (KSF-Port lotniczy Calden), położone jedynie 9,1 km od centrum

Jeśli lubisz jeździć pociągiem, Stacja Vellmar Niedervellmar lub Stacja Vellmar Obervellmar to najlepsze miejsca, by rozpocząć podróż. Wsiądź do metra na stacji takiej jak Stacja S-Bahn Vellmar-Osterberg/EKZ. Dzięki niemu łatwo zwiedzisz całe miasto.

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Vellmar, DE?

2019 — oferujemy Ci 101 domków wakacyjnych w pobliżu miejsca takiego jak Vellmar. Od 9 obiektów typu Domy do 90 obiektów typu Apartamenty/mieszkania, u nas znajdziesz wyjątkowe obiekty idealne na pobyt z rodziną i przyjaciółmi. HomeAway? Tutaj jest Twój wymarzony obiekt w pobliżu miejsca takiego jak Vellmar.

Vellmar — co warto zobaczyć?

Na HomeAway znajdziesz wiele domów wakacyjnych położonych niedaleko najważniejszych zabytków w miejscu takim jak Vellmar. Wśród podróżnych na HomeAway, pięć najpopularniejszych miejsc, które warto zobaczyć to:

 • Stacja Vellmar Niedervellmar: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 173
 • Park górski Wilhelmshöhe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 223
 • Ratusz w Wolfhagen: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 295
 • Centrum targowe Messe Kassel: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 156
 • Muzeum w Helmarshausen: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 91

Jest jednak jeszcze więcej miejsc, do których zaprasza Cię Vellmar. Znajdziesz tam wiele domów wakacyjnych do wyboru. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć domy wakacyjne dostępne w pobliżu interesującego Cię miejsca.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domy w miejscu takim jak Vellmar?

Oczywiście. Domy: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Vellmar to 9 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Vellmar to:

 • Apartamenty/mieszkania: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 90
 • Studia: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 90

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się internet/wi-fi w mieście takim jak Vellmar?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się internet/wi-fi spośród 91 domów w miejscu takim jak Vellmar. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.

  Vellmar — odkrywaj miejsca w pobliżu