Przewodnik

Hancock – czekają na Ciebie atrakcje takie jak jezioro

Hancock – opera i inne atrakcje czekają. To miasto zaprasza wszystkich podróżnych, którzy docenią okolicę: znajdziesz tam atrakcje takie jak jezioro, uniwersytet i piesze wycieczki.Jeśli chcesz samodzielnie gotować, wiele obiektów oferuje w pełni wyposażoną kuchnię, osobną jadalnię i tereny idealne do posiłków na świeżym powietrzu.

Rekreacja

Hancock i okolice: co warto zobaczyć

Czy chcesz zwiedzić wszystko, co jest godne uwagi w tej miejscowości? Przekrocz progi swojego domku wakacyjnego i zobaczyć wszystko, co czyni miejsce takie jak Hancock tak atrakcyjnym. Oto najważniejsze atrakcje, które warto odwiedzić i które znajdują się w odległości 48 kilometrów od centrum.

 • Ośrodek narciarski Mont Ripley (1,6 km)
 • Szyb kopalni (2,1 km)
Natura

Hancock: odkryj piękno lokalnej natury

Obojętnie czy uwielbiasz adrenalinę, czy po prostu chcesz podziwiać naturę, miejsce takie jak Hancock zauroczy Cię swoim pięknem. Oto niektóre z najpiękniejszych widoków w okolicy w odległości 48 kilometrów od centrum.

 • Park przyrody Nara (5,4 km)
 • Dyrekcja Parku Narodowego Historii Keweenaw (16,3 km)
Transport

Poruszanie się po miejscowości Hancock

Doleć na lotnisko w miejscowości takiej jak Hancock, Michigan (CMX-Port lotniczy Houghton County Memorial), położone jedynie 8 km od centrum

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Hancock, MI, US?

2019 — oferujemy Ci 103 domków wakacyjnych w pobliżu miejsca takiego jak Hancock. Od 58 obiektów typu Domy do 29 obiektów typu Domki letniskowe, u nas znajdziesz wyjątkowe obiekty idealne na pobyt z rodziną i przyjaciółmi. HomeAway? Tutaj jest Twój wymarzony obiekt w pobliżu miejsca takiego jak Hancock.

Hancock — co warto zobaczyć?

Na HomeAway znajdziesz wiele domów wakacyjnych położonych niedaleko najważniejszych zabytków w miejscu takim jak Hancock. Wśród podróżnych na HomeAway, pięć najpopularniejszych miejsc, które warto zobaczyć to:

 • Wyciąg krzesełkowy Husky: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 94
 • Kopalnia Quincy: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 94
 • Wyciąg krzesełkowy Copper Hoist: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 94
 • Finlandia University: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 91
 • Wyciąg T-Bar: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 94

Jest jednak jeszcze więcej miejsc, do których zaprasza Cię Hancock. Znajdziesz tam wiele domów wakacyjnych do wyboru. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć domy wakacyjne dostępne w pobliżu interesującego Cię miejsca.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domy w miejscu takim jak Hancock?

Oczywiście. Domy: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Hancock to 58 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Hancock to:

 • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 29
 • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 29
 • Bungalowy: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 29

Możesz także wynająć inne obiekty, takie jak Apartamenty/mieszkania i nie tylko.

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się basen w mieście takim jak Hancock?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się basen spośród 2 domów w miejscu takim jak Hancock. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.