Przewodnik

Haegen - wybierz idealny wynajem wakacyjny dla siebie.

Haegen – dowiedz się więcej o czarującym miejscu, w którym zamierzasz spędzić swoje wakacje. W tym mieście każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli chcesz samodzielnie gotować, wiele obiektów oferuje w pełni wyposażoną kuchnię, osobną jadalnię i tereny idealne do posiłków na świeżym powietrzu.

Natura

Haegen: zachwyć się krajobrazem

Obojętnie czy uwielbiasz adrenalinę, czy chcesz podziwiać lokalny krajobraz, miejsce takie jak Haegen Cię zachwyci. Oto niektóre z najlepszych widoków w okolicy w odległości 48 kilometrów od centrum.

 • Park Jardin de la Liberté (20,8 km)
 • Masyw Donon (25,9 km)
 • Park Regionalny Wogezów Północnych (31,5 km)
Transport

Poruszanie się po miejscowości Haegen

Doleć na lotnisko w miejscowości takiej jak Strasburg (SXB-Międzynarodowy port lotniczy Strasburg), położone jedynie 28,4 km od centrum Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedniego lotu, wybierz lotnisko takie jak Strasburg (XER-Przystanek autobusowy Boulevard de Metz), które znajduje się 32,4 km stąd.

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Haegen, FR?

2019 — oferujemy Ci 101 domków wakacyjnych w pobliżu miejsca takiego jak Haegen. Od 30 obiektów typu Domy do 25 obiektów typu Apartamenty/mieszkania, u nas znajdziesz wyjątkowe obiekty idealne na pobyt z rodziną i przyjaciółmi. HomeAway? Tutaj jest Twój wymarzony obiekt w pobliżu miejsca takiego jak Haegen.

Haegen — co warto zobaczyć?

Na HomeAway znajdziesz wiele domów wakacyjnych położonych niedaleko najważniejszych zabytków w miejscu takim jak Haegen. Wśród podróżnych na HomeAway, pięć najpopularniejszych miejsc, które warto zobaczyć to:

 • Muzeum Obozu Koncentracyjnego Natzweiler-Struthof: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 590
 • Stacja Schwindratzheim: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 561
 • Stacja Wolfskirchen: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 89
 • La Folie Marco: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 948
 • Stacja Sarrebourg: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 110

Jest jednak jeszcze więcej miejsc, do których zaprasza Cię Haegen. Znajdziesz tam wiele domów wakacyjnych do wyboru. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć domy wakacyjne dostępne w pobliżu interesującego Cię miejsca.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domy w miejscu takim jak Haegen?

Oczywiście. Domy: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Haegen to 30 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Haegen to:

 • Apartamenty/mieszkania: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 25
 • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 23
 • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 23

Możesz także wynająć inne obiekty, takie jak Bungalowy i nie tylko.

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się basen w mieście takim jak Haegen?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się basen spośród 6 domów w miejscu takim jak Haegen. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.

  Haegen — odkrywaj miejsca w pobliżu