Przewodnik

Haselünne - wybierz idealny wynajem wakacyjny dla siebie.

Haselünne – dowiedz się więcej o czarującym miejscu, w którym zamierzasz spędzić swoje wakacje. W tym mieście każdy znajdzie coś dla siebie. Potrzebujesz przestrzeni na rodzinne wakacje, urlop dla dwojga lub wypad z przyjaciółmi? Wiele obiektów oferuje osobną jadalnię i przestronny salon.

Rekreacja

Haselünne: co warto zobaczyć

Czy chcesz poznać wszystko, co jest godne uwagi w tej miejscowości? Przekrocz progi swojego domku wakacyjnego i zobaczyć wszystko, co czyni miejsce takie jak Haselünne tak atrakcyjnym. Oto najważniejsze atrakcje, które warto odwiedzić i które znajdują się w odległości 48 kilometrów od centrum.

  • Pole golfowe Golfclub Emstal (19,9 km)
  • Zamek Dankern (22,3 km)
  • Wesołe miasteczko Veenpark (31,3 km)

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Haselünne, DE?

2019 — oferujemy Ci 41 domków wakacyjnych koło miejsca takiego jak Haselünne. Od 21 obiektów typu Domy do 18 obiektów typu Apartamenty/mieszkania, tu jest ten idealny na pobyt z najbliższymi koło miejsca takiego jak Haselünne.

Haselünne — co warto zobaczyć?

Na HomeAway znajdziesz wiele domów wakacyjnych położonych niedaleko najważniejszych zabytków w miejscu takim jak Haselünne. Wśród podróżnych na HomeAway, pięć najpopularniejszych miejsc, które warto zobaczyć to:

  • Ratusz: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 58
  • Stacja Leschede, Emsbüren: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 67
  • Stacja Meppen: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 57
  • Muzeum Miejskie: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 58
  • Emsflower Emsbüren: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 65

Jest jednak jeszcze więcej miejsc, do których zaprasza Cię Haselünne. Znajdziesz tam wiele domów wakacyjnych do wyboru. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć domy wakacyjne dostępne w pobliżu interesującego Cię miejsca.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domy w miejscu takim jak Haselünne?

Oczywiście. Domy: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Haselünne to 21 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Haselünne to:

  • Apartamenty/mieszkania: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 18
  • Studia: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 18

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się internet/wi-fi w mieście takim jak Haselünne?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się internet/wi-fi spośród 31 domów w miejscu takim jak Haselünne. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.