Przewodnik

Guignen - wybierz idealny wynajem wakacyjny dla siebie.

Guignen – dowiedz się więcej o czarującym miejscu, w którym zamierzasz spędzić swoje wakacje. W tym mieście każdy znajdzie coś dla siebie. W okolicy znajduje się wiele atrakcji, takich jak Palais du Parlement i Ogrody botaniczne Thabor. Potrzebujesz przestrzeni na rodzinne wakacje, urlop dla dwojga lub wypad z przyjaciółmi? Wiele obiektów oferuje osobną jadalnię i przestronny salon.

Rekreacja

Guignen i okolice: co warto zobaczyć

Czy chcesz odkryć główne atrakcje w okolicy? Spędzenie dnia w domku wakacyjnym może być kuszące, ale warto poznać okolicę i poznać wszystko, co czyni miejsce takie jak Guignen tak atrakcyjnym. Oto najciekawsze miejsca, które warto odwiedzić i które są położone w odległości 48 kilometrów od centrum.

  • Pole golfowe Cice-Blossac (14,1 km)
  • Pole golfowe Rennes (18,3 km)
  • Pole golfowe Freslonniere (21,3 km)
  • Enigmaparc (25,1 km)
Natura

Guignen: odkryj piękno lokalnej natury

Niezależnie, czy jesteś aktywnym turystą, czy chcesz po prostu odpocząć na łonie natury, miejsce takie jak Guignen zauroczy Cię swoim pięknem. Oto niektóre z najważniejszych widoków w okolicy w odległości 48 kilometrów od centrum.

  • Ogrody botaniczne Thabor (25,7 km)
  • Foret de Paimpont (26,1 km)
Transport

Środki transportu w miejscowości Guignen

Najbliższe lotnisko jest położone w miejscowości Rennes (RNS-Port lotniczy Saint-Jacques), jedynie 19 km od centrum.

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Guignen, FR?

2019 — oferujemy Ci 32 domków wakacyjnych w pobliżu miejsca takiego jak Guignen. Od 11 obiektów typu Domy do 11 obiektów typu Domki letniskowe, u nas znajdziesz wyjątkowe obiekty idealne na pobyt z rodziną i przyjaciółmi. HomeAway? Tutaj jest Twój wymarzony obiekt w pobliżu miejsca takiego jak Guignen.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domy w miejscu takim jak Guignen?

Oczywiście. Domy: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Guignen to 11 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Guignen to:

  • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 11
  • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 11
  • Bungalowy: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 11

Możesz także wynająć inne obiekty, takie jak Rezydencje i nie tylko.

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się basen w mieście takim jak Guignen?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się basen spośród 14 domów w miejscu takim jak Guignen. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.