Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Museo Elder de la Ciencia y la Tecnología, Las Palmas de Gran Canaria?

2019 — oferujemy Ci 1 035 domków wakacyjnych koło miejsca takiego jak Museo Elder de la Ciencia y la Tecnología. Od 587 obiektów typu Apartamenty/mieszkania do 526 obiektów typu Studia, tu jest ten idealny na pobyt z najbliższymi koło miejsca takiego jak Museo Elder de la Ciencia y la Tecnología.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Apartamenty/mieszkania w pobliżu miejsca takiego jak Museo Elder de la Ciencia y la Tecnología?

Oczywiście. Liczba obiektów takich jak Apartamenty/mieszkania dostępnych na HomeAway w pobliżu miejsca takiego jak Museo Elder de la Ciencia y la Tecnología to 587 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w pobliżu miejsca takiego jak Museo Elder de la Ciencia y la Tecnología to:

 • Studia: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 526
 • Domy: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 215
 • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 104

Możesz także wynająć inne obiekty, takie jak Domki letniskowe i nie tylko.

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się basen w pobliżu miejsca takiego jak Museo Elder de la Ciencia y la Tecnología?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się basen spośród 172 domów w pobliżu miejsca takiego jak Museo Elder de la Ciencia y la Tecnología. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.

  Czy mogę zarezerwować dom wakacyjny online lub natychmiastowo w pobliżu miejsca takiego jak Museo Elder de la Ciencia y la Tecnología?

  Tak, na HomeAway znajdziesz szeroki wybór 1 034 domów, które możesz bezpośrednio zarezerwować online i 496 domów z dostępną opcją natychmiastowej rezerwacji, wszystkie w pobliżu miejsca takiego jak Museo Elder de la Ciencia y la Tecnología. Nie czekaj, zobacz co możemy Ci zaoferować przy użyciu naszej wyszukiwarki i przygotuj się na swój następny wyjazd niedaleko miejsca takiego jak Museo Elder de la Ciencia y la Tecnología!

   Museo Elder de la Ciencia y la Tecnología — odkrywaj miejsca w pobliżu

   Agaete
   300 wynajem wakacyjny
   San Bartolomé de Tirajana
   1 527 wynajem wakacyjny
   Galdar
   380 wynajem wakacyjny
   Telde
   993 wynajem wakacyjny
   Arucas
   889 wynajem wakacyjny
   Teror
   942 wynajem wakacyjny
   Tejeda
   758 wynajem wakacyjny
   Moya
   926 wynajem wakacyjny
   Agüimes
   785 wynajem wakacyjny
   Artenara
   401 wynajem wakacyjny
   Santa Lucia
   1 186 wynajem wakacyjny
   Santa María de Guía de Gran Canaria
   625 wynajem wakacyjny
   Vega de San Mateo
   672 wynajem wakacyjny
   Ingenio
   455 wynajem wakacyjny
   Valsequillo de Gran Canaria
   752 wynajem wakacyjny
   Valleseco
   900 wynajem wakacyjny
   Santa Brigida
   912 wynajem wakacyjny
   Firgas
   884 wynajem wakacyjny
   Melenara
   379 wynajem wakacyjny
   La Concepción
   882 wynajem wakacyjny