Przewodnik

Paksos – czekają na Ciebie atrakcje takie jak port

Paksos – pomniki i inne atrakcje czekają. Jest to miejsce idealne na relaks oraz z przyjaznymi ludźmi. Atrakcje dla odwiedzających to: wyspy, plaża, łódki. Wiele obiektów oferuje w pełni wyposażoną kuchnię, przestronne pokoje, a nawet jacuzzi — wszystko, czego potrzeba do udanych wakcji.

Pogoda

Paksos: Pogoda

Jeśli chcesz by w czasie Twoich wakacji było zawsze słonecznie, sierpniu, lipcu, czerwcu i wrześniu to najcieplejsze miesiące, gdy średnia temperatura wynosi 31°C.

Natura

Paksos: odkryj piękno lokalnej natury

Obojętnie czy uwielbiasz adrenalinę, czy po prostu chcesz podziwiać naturę, miejsce takie jak Paksos Cię zachwyci. Oto niektóre z najpiękniejszych widoków w okolicy w odległości 48 kilometrów od centrum.

  • Plaża Awlaki (1,9 km)
  • Plaża Voutoumi (8,2 km)
  • Plaża Sarakiniko (17,9 km)
  • Plaża Arkoudilas (18,3 km)
  • Plaża Kavos (20,3 km)
  • Plaża Valtos (21,8 km)
Transport

Poruszanie się po miejscowości Paksos

Doleć na lotnisko w miejscowości takiej jak Corfu (CFU-Port lotniczy im. Ioannisa Kapodistriasa), położone jedynie 49,1 km od centrum

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Paksos, GR?

2019 — oferujemy Ci 256 domków wakacyjnych w pobliżu miejsca takiego jak Paksos. Od 118 obiektów typu Wille do 40 obiektów typu Domy, u nas znajdziesz wyjątkowe obiekty idealne na pobyt z rodziną i przyjaciółmi. HomeAway? Tutaj jest Twój wymarzony obiekt w pobliżu miejsca takiego jak Paksos.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Wille w miejscu takim jak Paksos?

Oczywiście. Wille: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Paksos to 118 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Paksos to:

  • Domy: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 40
  • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 11
  • Apartamenty/mieszkania: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 68

Możesz także wynająć inne obiekty, takie jak Bungalowy i nie tylko.

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się basen w mieście takim jak Paksos?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się basen spośród 135 domów w miejscu takim jak Paksos. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.