Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Paphos (PFO-Międzynarodowy port lotniczy Paphos)?

2019 — oferujemy Ci 1 540 domków wakacyjnych koło miejsca takiego jak Paphos (PFO-Międzynarodowy port lotniczy Paphos). Od 859 obiektów typu Wille do 486 obiektów typu Apartamenty/mieszkania, tu jest ten idealny na pobyt z najbliższymi koło miejsca takiego jak Paphos (PFO-Międzynarodowy port lotniczy Paphos).

W której dzielnicy najlepiej się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Paphos (PFO-Międzynarodowy port lotniczy Paphos)?

Czy podróżujesz solo, czy z rodziną i przyjaciółmi, w tych dzielnicach możesz się zatrzymać zarówno na weekendowy wyjazd, jak i dłuższe wakacje w pobliżu miejsca takiego jak Paphos (PFO-Międzynarodowy port lotniczy Paphos):

 • Universal: liczba dostępnych domów wakacyjnych to 218
 • Kato Pafos: liczba dostępnych domów wakacyjnych to 249
 • Old Town of Paphos: liczba dostępnych domów wakacyjnych to 243
 • Melanos: liczba dostępnych domów wakacyjnych to 71
 • Melanos Village: liczba dostępnych domów wakacyjnych to 58

Żeby zobaczyć inne dzielnice, użyj naszej wyszukiwarki, by sprawdzić naszą ofertę.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Wille w pobliżu miejsca takiego jak Paphos (PFO-Międzynarodowy port lotniczy Paphos)?

Oczywiście. Liczba obiektów takich jak Wille dostępnych na HomeAway w pobliżu miejsca takiego jak Paphos (PFO-Międzynarodowy port lotniczy Paphos) to 859 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w pobliżu miejsca takiego jak Paphos (PFO-Międzynarodowy port lotniczy Paphos) to:

 • Apartamenty/mieszkania: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 486
 • Studia: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 476
 • Domy: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 147

Możesz także wynająć inne obiekty, takie jak Bungalowy i nie tylko.

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się basen w pobliżu miejsca takiego jak Paphos (PFO-Międzynarodowy port lotniczy Paphos)?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się basen spośród 1 336 domów w pobliżu miejsca takiego jak Paphos (PFO-Międzynarodowy port lotniczy Paphos). Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.

  Czy mogę zarezerwować dom wakacyjny online lub natychmiastowo w pobliżu miejsca takiego jak Paphos (PFO-Międzynarodowy port lotniczy Paphos)?

  Tak, na HomeAway znajdziesz szeroki wybór 1 527 domów, które możesz bezpośrednio zarezerwować online i 495 domów z dostępną opcją natychmiastowej rezerwacji, wszystkie w pobliżu miejsca takiego jak Paphos (PFO-Międzynarodowy port lotniczy Paphos). Nie czekaj, zobacz co możemy Ci zaoferować przy użyciu naszej wyszukiwarki i przygotuj się na swój następny wyjazd niedaleko miejsca takiego jak Paphos (PFO-Międzynarodowy port lotniczy Paphos)!