Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Paphos (PFO-Międzynarodowy port lotniczy Paphos)?

2019 — oferujemy Ci 1 552 domków wakacyjnych koło miejsca takiego jak Paphos (PFO-Międzynarodowy port lotniczy Paphos). Od 165 obiektów typu Domy do 515 obiektów typu Apartamenty/mieszkania, tu są świetne domy na pobyt z bliskimi

W której dzielnicy najlepiej się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Paphos (PFO-Międzynarodowy port lotniczy Paphos)?

Czy podróżujesz solo, czy z rodziną i przyjaciółmi, w tych dzielnicach możesz się zatrzymać zarówno na weekendowy wyjazd, jak i dłuższe wakacje w pobliżu miejsca takiego jak Paphos (PFO-Międzynarodowy port lotniczy Paphos):

 • Kato Pafos: liczba dostępnych domów wakacyjnych to 283
 • Universal: liczba dostępnych domów wakacyjnych to 243
 • Old Town of Paphos: liczba dostępnych domów wakacyjnych to 213
 • Melanos: liczba dostępnych domów wakacyjnych to 73
 • Melanos Village: liczba dostępnych domów wakacyjnych to 62

Żeby zobaczyć inne dzielnice, użyj naszej wyszukiwarki, by sprawdzić naszą ofertę.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domy w pobliżu miejsca takiego jak Paphos (PFO-Międzynarodowy port lotniczy Paphos)?

Oczywiście. Liczba obiektów takich jak Domy dostępnych na HomeAway w pobliżu miejsca takiego jak Paphos (PFO-Międzynarodowy port lotniczy Paphos) to 165 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w pobliżu miejsca takiego jak Paphos (PFO-Międzynarodowy port lotniczy Paphos) to:

 • Apartamenty/mieszkania: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 515
 • Wille: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 815
 • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 35

Możesz także wynająć inne obiekty, takie jak Domki letniskowe i nie tylko.

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się basen w pobliżu miejsca takiego jak Paphos (PFO-Międzynarodowy port lotniczy Paphos)?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się basen spośród 1 321 domów w pobliżu miejsca takiego jak Paphos (PFO-Międzynarodowy port lotniczy Paphos). Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.

  Czy mogę zarezerwować dom wakacyjny online lub natychmiastowo w pobliżu miejsca takiego jak Paphos (PFO-Międzynarodowy port lotniczy Paphos)?

  Tak, na HomeAway znajdziesz szeroki wybór 1 547 domów, które możesz bezpośrednio zarezerwować online i 629 domów z dostępną opcją natychmiastowej rezerwacji, wszystkie w pobliżu miejsca takiego jak Paphos (PFO-Międzynarodowy port lotniczy Paphos). Nie czekaj, zobacz co możemy Ci zaoferować przy użyciu naszej wyszukiwarki i przygotuj się na swój następny wyjazd niedaleko miejsca takiego jak Paphos (PFO-Międzynarodowy port lotniczy Paphos)!

   Paphos (PFO-Międzynarodowy port lotniczy Paphos) — odkrywaj miejsca w pobliżu