Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Dolní Žďár, CZ?

2019 — oferujemy Ci 12 domków wakacyjnych w pobliżu miejsca takiego jak Dolní Žďár. Od 8 obiektów typu Domy do 3 obiektów typu Wille, u nas znajdziesz wyjątkowe obiekty idealne na pobyt z rodziną i przyjaciółmi. HomeAway? Tutaj jest Twój wymarzony obiekt w pobliżu miejsca takiego jak Dolní Žďár.

Dolní Žďár — co warto zobaczyć?

Na HomeAway znajdziesz wiele domów wakacyjnych położonych niedaleko najważniejszych zabytków w miejscu takim jak Dolní Žďár. Wśród podróżnych na HomeAway, pięć najpopularniejszych miejsc, które warto zobaczyć to:

  • Zamek Jindřichův Hradec: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 22
  • Stadion Tyrsuv: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 22
  • Stacja Jindřichův Hradec: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 23
  • Nova Bystrice Golf Club (klub golfowy): liczba dostępnych domów wakacyjnych — 17
  • Kościół św. Katarzyny: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 24

Jest jednak jeszcze więcej miejsc, do których zaprasza Cię Dolní Žďár. Znajdziesz tam wiele domów wakacyjnych do wyboru. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć domy wakacyjne dostępne w pobliżu interesującego Cię miejsca.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domy w miejscu takim jak Dolní Žďár?

Oczywiście. Domy: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Dolní Žďár to 8 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Dolní Žďár to:

  • Wille: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 3

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się basen w mieście takim jak Dolní Žďár?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się basen spośród 5 domów w miejscu takim jak Dolní Žďár. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.