Przewodnik

Dasing – miejsce opisywane jako przyjazne

Dasing – dowiedz się więcej o czarującym miejscu, w którym zamierzasz spędzić swoje wakacje. Jest to miejsce świetne na spacery – kawa i inne atrakcje czekają. Jeśli szukasz przestrzeni dla większej grupy, weź pod uwagę wynajem wakacyjny. Na HomeAway znajdziesz wiele obiektów, które oferują w pełni wyposażoną kuchnie i pralnię.

Rekreacja

Dasing: co warto zobaczyć

Czy chcesz zobaczyć najważniejsze miejsca w tym mieście? Przekrocz progi swojego domku wakacyjnego i odkryć wszystko, co czyni miejsce takie jak Dasing tak ciekawym. Oto najlepsze atrakcje, które trzeba zobaczyć i które są położone w odległości 48 kilometrów od centrum.

  • Golf Augsburg (16,4 km)
  • Konigstherme (18,5 km)
Transport

Poruszanie się po miejscowości Dasing

Doleć na lotnisko w miejscowości takiej jak Monachium (MUC-Międzynarodowy port lotniczy im. Franza Josefa Straussa), położone jedynie 53,5 km od centrum

Jeśli chcesz zwiedzić miasto pociągiem, główna stacja w mieście to Stacja Dasing.

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Dasing, DE?

2019 — oferujemy Ci 31 domków wakacyjnych w pobliżu miejsca takiego jak Dasing. Od 2 obiektów typu Domy do 29 obiektów typu Apartamenty/mieszkania, u nas znajdziesz wyjątkowe obiekty idealne na pobyt z rodziną i przyjaciółmi. HomeAway? Tutaj jest Twój wymarzony obiekt w pobliżu miejsca takiego jak Dasing.

Dasing — co warto zobaczyć?

Na HomeAway znajdziesz wiele domów wakacyjnych położonych niedaleko najważniejszych zabytków w miejscu takim jak Dasing. Wśród podróżnych na HomeAway, pięć najpopularniejszych miejsc, które warto zobaczyć to:

  • Stacja Haspelmoor, Hattenhofen: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 160
  • Stacja Augsburg-Hochzoll: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 64
  • Stacja Langweid: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 43
  • Stacja Meitingen: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 42
  • Stacja Diedorf (Schwab): liczba dostępnych domów wakacyjnych — 64

Jest jednak jeszcze więcej miejsc, do których zaprasza Cię Dasing. Znajdziesz tam wiele domów wakacyjnych do wyboru. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć domy wakacyjne dostępne w pobliżu interesującego Cię miejsca.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domy w miejscu takim jak Dasing?

Oczywiście. Domy: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Dasing to 2 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Dasing to:

  • Apartamenty/mieszkania: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 29
  • Studia: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 28

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się internet/wi-fi w mieście takim jak Dasing?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się internet/wi-fi spośród 28 domów w miejscu takim jak Dasing. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.