Przewodnik

Heuvelton - wybierz idealny wynajem wakacyjny dla siebie.

Heuvelton – dowiedz się więcej o czarującym miejscu, w którym zamierzasz spędzić swoje wakacje. W tym mieście każdy znajdzie coś dla siebie. Chcesz skorzystać z konkretnych udogodnień w czasie swojego wyjazdu? Wiele obiektów oferuje w pełni wyposażoną kuchnię i pralnię.

Rekreacja

Heuvelton i okolice: co warto zobaczyć

Czy chcesz odwiedzić wszystko, co jest godne uwagi w tym miejscu? Spędzenie dnia w domku wakacyjnym może być kuszące, ale warto poznać okolicę i zobaczyć wszystko, co czyni miejsce takie jak Heuvelton tak atrakcyjnym. Oto najważniejsze atrakcje, które trzeba zobaczyć i które znajdują się w odległości 48 kilometrów od centrum.

 • Palings Family Fun Centre (15,2 km)
 • Brockville Country Club (18,1 km)
 • Pole golfowe Brockville Highland Golf Club (18,7 km)
Natura

Heuvelton: odkryj piękno lokalnej natury

Niezależnie, czy jesteś aktywnym turystą, czy po prostu chcesz podziwiać naturę, miejsce takie jak Heuvelton zauroczy Cię swoim pięknem. Oto niektóre z najpiękniejszych miejsc w okolicy w odległości 48 kilometrów od centrum.

 • Początek szlaku Brock Trail (16,3 km)
 • Rezerwat przyrody Mac Johnson Wildlife Area (21,5 km)
Transport

Środki transportu w miejscowości Heuvelton

Najbliższe lotnisko jest położone w miejscowości Ogdensburg, Nowy Jork (OGS-Międzynarodowy port lotniczy Ogdensburg), jedynie 15 km od centrum.

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Heuvelton, NY, US?

2019 — oferujemy Ci 36 domków wakacyjnych w pobliżu miejsca takiego jak Heuvelton. Od 13 obiektów typu Domy do 15 obiektów typu Domki letniskowe, u nas znajdziesz wyjątkowe obiekty idealne na pobyt z rodziną i przyjaciółmi. HomeAway? Tutaj jest Twój wymarzony obiekt w pobliżu miejsca takiego jak Heuvelton.

Heuvelton — co warto zobaczyć?

Na HomeAway znajdziesz wiele domów wakacyjnych położonych niedaleko najważniejszych zabytków w miejscu takim jak Heuvelton. Wśród podróżnych na HomeAway, pięć najpopularniejszych miejsc, które warto zobaczyć to:

 • Początek szlaku Brock Trail: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 18
 • Muzeum sztuki Frederic Remington: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 22
 • Brockville Arts Centre: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 19
 • Palings Family Fun Centre: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 15
 • Zamek Singer: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 178

Jest jednak jeszcze więcej miejsc, do których zaprasza Cię Heuvelton. Znajdziesz tam wiele domów wakacyjnych do wyboru. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć domy wakacyjne dostępne w pobliżu interesującego Cię miejsca.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domy w miejscu takim jak Heuvelton?

Oczywiście. Domy: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Heuvelton to 13 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Heuvelton to:

 • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 15
 • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 15
 • Bungalowy: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 15

Możesz także wynająć inne obiekty, takie jak Ośrodki i nie tylko.

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się internet/wi-fi w mieście takim jak Heuvelton?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się internet/wi-fi spośród 26 domów w miejscu takim jak Heuvelton. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.