Przewodnik

Paralia – czekają na Ciebie atrakcje takie jak morze

Paralia – morze i inne atrakcyjne miejsca zapraszają podróżnych. To miasto słynące z bajkowych krajobrazów i z przyjaznymi ludźmi. Na podróżnych czekają drinki i resturacje. Potrzebujesz przestrzeni na rodzinne wakacje, urlop dla dwojga lub wypad z przyjaciółmi? Wiele obiektów oferuje osobną jadalnię i przestronny salon.

Pogoda

Paralia: Pogoda

Jeśli chcesz by w czasie Twoich wakacji było zawsze słonecznie, sierpniu, lipcu, czerwcu i wrześniu to najcieplejsze miesiące, gdy średnia temperatura wynosi 31°C.

Natura

Paralia: odkryj piękno lokalnej natury

Obojętnie czy uwielbiasz adrenalinę, czy chcesz podziwiać lokalny krajobraz, miejsce takie jak Paralia jest idealne na dzień na świeżym powietrzu. Oto niektóre z najlepszych widoków w okolicy w odległości 48 kilometrów od centrum.

 • Plaża Olympic (3,3 km)
 • Plaża w Leptokarii (22 km)
 • Plaża Skotina (26,6 km)
Transport

Poruszanie się po miejscowości Paralia

Doleć na lotnisko w miejscowości takiej jak Saloniki (SKG-Port lotniczy Macedonia), położone jedynie 42,9 km od centrum

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Paralia, GR?

2019 — oferujemy Ci 29 domków wakacyjnych w pobliżu miejsca takiego jak Paralia. Od 4 obiektów typu Domy do 20 obiektów typu Apartamenty/mieszkania, u nas znajdziesz wyjątkowe obiekty idealne na pobyt z rodziną i przyjaciółmi. HomeAway? Tutaj jest Twój wymarzony obiekt w pobliżu miejsca takiego jak Paralia.

Paralia — co warto zobaczyć?

Na HomeAway znajdziesz wiele domów wakacyjnych położonych niedaleko najważniejszych zabytków w miejscu takim jak Paralia. Wśród podróżnych na HomeAway, pięć najpopularniejszych miejsc, które warto zobaczyć to:

 • Cerkiew św. Klary: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 70
 • Plaża w Leptokarii: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 68
 • Katedra św. Andrzeja: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 61
 • Zamek Platamon : liczba dostępnych domów wakacyjnych — 69
 • Kościół św. Menasa: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 61

Jest jednak jeszcze więcej miejsc, do których zaprasza Cię Paralia. Znajdziesz tam wiele domów wakacyjnych do wyboru. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć domy wakacyjne dostępne w pobliżu interesującego Cię miejsca.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domy w miejscu takim jak Paralia?

Oczywiście. Domy: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Paralia to 4 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Paralia to:

 • Apartamenty/mieszkania: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 20
 • Wille: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 5
 • Studia: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 20

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się basen w mieście takim jak Paralia?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się basen spośród 2 domów w miejscu takim jak Paralia. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.