Przewodnik

Bad Marienberg - wybierz idealny wynajem wakacyjny dla siebie.

Bad Marienberg – dowiedz się więcej o czarującym miejscu, w którym zamierzasz spędzić swoje wakacje. W tym mieście każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystko jedno czy planujesz rodzinny urlop, romantyczne wakacje dla dwojga lub wypad z przyjaciółmi – weź pod uwagę wynajem wakacyjny na HomeAway. Wiele obiektów oferuje w pełni wyposażoną kuchnię i oddzielną jadalnię.

Rekreacja

Bad Marienberg: co warto zobaczyć

Czy chcesz odkryć główne atrakcje w tej miejscowości? Spędzenie dnia w domku wakacyjnym może być kuszące, ale warto poznać okolicę i poznać wszystko, co czyni miejsce takie jak Bad Marienberg tak ciekawym. Oto najciekawsze miejsca, które warto odwiedzić i które znajdują się w odległości 48 kilometrów od centrum.

 • Wildpark (1,2 km)
 • Park Stoffel (5,7 km)
 • Park z dziką przyrodą Donsbach (21,8 km)
 • Zoo w Herborn (23 km)
Transport

Środki transportu w miejscowości Bad Marienberg

Najbliższe lotnisko jest położone w miejscowości Kolonia (CGN-Port lotniczy Kolonia - Bonn), jedynie 64,6 km od centrum.

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Bad Marienberg, DE?

2019 — oferujemy Ci 32 domków wakacyjnych koło miejsca takiego jak Bad Marienberg. Od 7 obiektów typu Domy do 24 obiektów typu Apartamenty/mieszkania, tu jest ten idealny na pobyt z najbliższymi koło miejsca takiego jak Bad Marienberg.

Bad Marienberg — co warto zobaczyć?

Na HomeAway znajdziesz wiele domów wakacyjnych położonych niedaleko najważniejszych zabytków w miejscu takim jak Bad Marienberg. Wśród podróżnych na HomeAway, pięć najpopularniejszych miejsc, które warto zobaczyć to:

 • Wildpark: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 139
 • Stacja Etzbach: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 160
 • Pałac Oranienstein: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 256
 • Stacja Scheuerfeld (Sieg): liczba dostępnych domów wakacyjnych — 151
 • Limburg an der Lahn (ZNW-Stacja kolejowa Limburg an der Lahn): liczba dostępnych domów wakacyjnych — 185

Jest jednak jeszcze więcej miejsc, do których zaprasza Cię Bad Marienberg. Znajdziesz tam wiele domów wakacyjnych do wyboru. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć domy wakacyjne dostępne w pobliżu interesującego Cię miejsca.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domy w miejscu takim jak Bad Marienberg?

Oczywiście. Domy: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Bad Marienberg to 7 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Bad Marienberg to:

 • Apartamenty/mieszkania: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 24
 • Studia: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 24

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się basen w mieście takim jak Bad Marienberg?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się basen spośród 2 domów w miejscu takim jak Bad Marienberg. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.

  Bad Marienberg — odkrywaj miejsca w pobliżu