AsyncDestinationUrgency
AsyncDestinationInfographic
AsyncDestinationInfographic
AsyncDestinationInfographic
AsyncDestinationInfographic
AsyncExploreBookEnjoy
AsyncExploreBookEnjoy
AsyncExploreBookEnjoy
Przewodnik

Górna Loara – miejsce opisywane jako sielskie

Górna Loara – na podróżnych czekają: pomniki, teatry i katedra. Jest to miejsce świetne na spacery. Na gości czekają: kawa, golf i parki przyrody. Wynajem wakacyjny to sposób na doskonały pobyt – wiele obiektów oferuje kuchnię oraz możliwość prania.

Rekreacja

Górna Loara i okolice: co warto zobaczyć

Czy chcesz zobaczyć główne atrakcje w okolicy? Spędzenie dnia w domku wakacyjnym może być kuszące, ale warto poznać okolicę i poznać wszystko, co jest godne uwagi w miejscu takim jak Górna Loara. Oto najciekawsze miejsca, które trzeba zobaczyć i które znajdują się w odległości 48 kilometrów od centrum.

  • Pole golfowe w Le Chambon-sur-Lignon (41,8 km)
  • Rezerwat żubrów Reserve de Bisons d'Europe (44,5 km)
Natura

Górna Loara: odkryj piękno lokalnej natury

Niezależnie, czy jesteś aktywnym turystą, czy chcesz po prostu odpocząć na łonie natury, miejsce takie jak Górna Loara Cię zachwyci. Oto niektóre z najważniejszych miejsc w okolicy w odległości 48 kilometrów od centrum.

  • Jezioro Lac du Bouchet (24,9 km)
  • Garden of the Earth (32,8 km)
  • Mount Mouchet (36,9 km)
  • Mont Mezenc (38,5 km)
  • Jezioro Issarlès (40,3 km)
  • Góra Gerbier de Jonc (45,3 km)
Transport

Środki transportu w miejscowości Górna Loara

Najbliższe lotnisko jest położone w miejscowości Le Puy-en-Velay (LPY-Port lotniczy Loudes), jedynie 6,9 km od centrum. Jeśli żaden lot Ci nie pasuje, zdecyduj się na lotnisko takie jak Saint-Etienne (EBU-Międzynarodowy port lotniczy Saint-Etienne - Loara), położone w odległości 58,9 km od miasta.

Jeśli wolisz jechać pociągiem, Stacja Darsac, Stacja Lavoute-sur-Loire, Le Puy-en-Velay i Stacja Saint Vincent le Château to główne stacje w okolicy.

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Górna Loara, FR?

2020 — oferujemy Ci 505 domków wakacyjnych w pobliżu miejsca takiego jak Górna Loara. Od 174 obiektów typu Domy do 41 obiektów typu Domki górskie, u nas znajdziesz wyjątkowe obiekty idealne na pobyt z rodziną i przyjaciółmi. HomeAway? Tutaj jest Twój wymarzony obiekt w pobliżu miejsca takiego jak Górna Loara.