Przewodnik

Alcaniz to miejsce opisane jako wiejskie

Alcaniz – wynajmij obiekt dla siebie i ciesz się okolicą, w której czekają na Ciebie takie atrakcje, jak: zabytki, pomniki i kościoły.Jest to miejsce z przyjaznymi ludźmi, a na podróżnych czekają: wycieczki oraz bar. Potrzebujesz przestrzeni na rodzinne wakacje, urlop dla dwojga lub wypad z przyjaciółmi? Wiele obiektów oferuje osobną jadalnię i przestronny salon.

Rekreacja

Alcaniz i okolice: co warto zobaczyć

Czy chcesz odwiedzić wszystko, co jest godne uwagi w tej miejscowości? Przekrocz progi swojego domku wakacyjnego i zobaczyć wszystko, co czyni miejsce takie jak Alcaniz tak atrakcyjnym. Oto najważniejsze atrakcje, które trzeba zobaczyć i które znajdują się w odległości 48 kilometrów od centrum.

 • Tor wyścigowy Motorland Aragon (1,7 km)
 • Klasztor Rueda (27,8 km)
Natura

Alcaniz: odkryj piękno lokalnej natury

Obojętnie czy uwielbiasz adrenalinę, czy po prostu chcesz podziwiać naturę, miejsce takie jak Alcaniz zauroczy Cię swoim pięknem. Oto niektóre z najpiękniejszych miejsc w okolicy w odległości 48 kilometrów od centrum.

 • Wzgórze w Calaceite (30,5 km)
 • Isla Magdalena (36 km)

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Alcaniz, ES?

2019 — oferujemy Ci 25 domków wakacyjnych w pobliżu miejsca takiego jak Alcaniz. Od 4 obiektów typu Domy do 10 obiektów typu Apartamenty/mieszkania, u nas znajdziesz wyjątkowe obiekty idealne na pobyt z rodziną i przyjaciółmi. HomeAway? Tutaj jest Twój wymarzony obiekt w pobliżu miejsca takiego jak Alcaniz.

Alcaniz — co warto zobaczyć?

Na HomeAway znajdziesz wiele domów wakacyjnych położonych niedaleko najważniejszych zabytków w miejscu takim jak Alcaniz. Wśród podróżnych na HomeAway, pięć najpopularniejszych miejsc, które warto zobaczyć to:

 • Tor wyścigowy Motorland Aragon: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 20
 • Zamek Alcaniz: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 37
 • Plac Hiszpański: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 34
 • Centro Bunuel: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 47
 • Brama św. Antoniego: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 127

Jest jednak jeszcze więcej miejsc, do których zaprasza Cię Alcaniz. Znajdziesz tam wiele domów wakacyjnych do wyboru. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć domy wakacyjne dostępne w pobliżu interesującego Cię miejsca.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domy w miejscu takim jak Alcaniz?

Oczywiście. Domy: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Alcaniz to 4 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Alcaniz to:

 • Apartamenty/mieszkania: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 10
 • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 11
 • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 11

Możesz także wynająć inne obiekty, takie jak Bungalowy i nie tylko.

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się basen w mieście takim jak Alcaniz?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się basen spośród 2 domów w miejscu takim jak Alcaniz. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.