Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Principina a Mare, IT?

2019 — oferujemy Ci 325 domków wakacyjnych koło miejsca takiego jak Principina a Mare. Od 57 obiektów typu Domy do 186 obiektów typu Apartamenty/mieszkania, tu jest ten idealny na pobyt z najbliższymi koło miejsca takiego jak Principina a Mare.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domy w miejscu takim jak Principina a Mare?

Oczywiście. Domy: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Principina a Mare to 57 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Principina a Mare to:

 • Apartamenty/mieszkania: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 186
 • Wille: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 24
 • Gospodarstwa wiejskie: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 38

Możesz także wynająć inne obiekty, takie jak Rezydencje i nie tylko.

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się basen w mieście takim jak Principina a Mare?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się basen spośród 60 domów w miejscu takim jak Principina a Mare. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.

  Principina a Mare - wybierz idealny wynajem wakacyjny dla siebie.

  Principina a Mare – dowiedz się więcej o czarującym miejscu, w którym zamierzasz spędzić swoje wakacje. W tym mieście każdy znajdzie coś dla siebie. Obojętne, czy chcesz wyjechać na wakacje z rodziną, ukochaną osobą czy przyjaciółmi, Wasz pobyt stanie się przyjemnością. Wiele obiektów oferuje w pełni wyposażoną kuchnię i pralnię.

  Principina a Mare i okolice: co warto zobaczyć

  Czy chcesz zobaczyć najważniejsze miejsca w mieście? Być może wolisz zostać w swoim domku wakacyjnym, ale warto zapuścić się dalej i odkryć wszystko, co jest godne uwagi w miejscu takim jak Principina a Mare. Oto najlepsze atrakcje, które warto odwiedzić i które są położone w odległości 48 kilometrów od centrum.

  • Golf Club Punta Ala (22,2 km)
  • Winnica Rocca di Frassinello (25,8 km)

  Principina a Mare: odkryj piękno lokalnej natury

  Niezależnie, czy chcesz aktywnie spędzić czas, czy chcesz podziwiać lokalny krajobraz, miejsce takie jak Principina a Mare Cię zachwyci. Oto niektóre z najlepszych widoków w okolicy w odległości 48 kilometrów od centrum.

  • Port Alberese (7,4 km)
  • Park Przyrody w Maremma (9,4 km)
  • Plaża Talamone (19,2 km)
  • Plaża Cala Violina (25,7 km)