Przewodnik

Alzey – miejsce opisywane jako kulturalne

Alzey – kultura, pomniki i muzea czekają. Jest to miejsce z przyjaznymi ludźmi – shopping i inne atrakcje czekają. Wiele obiektów oferuje w pełni wyposażoną kuchnię, przestronne pokoje, a nawet jacuzzi — wszystko, czego potrzeba do udanych wakcji.

Rekreacja

Alzey i okolice: najważniejsze zabytki

Czy chcesz poznać wszystko, co jest godne uwagi w tym miejscu? Być może wolisz zostać w swoim domku wakacyjnym, ale warto zapuścić się dalej i zobaczyć wszystko, co czyni miejsce takie jak Alzey tak atrakcyjnym. Oto najważniejsze atrakcje, które trzeba zobaczyć i które znajdują się w odległości 48 kilometrów od centrum.

  • Winnica Gutzler (9,4 km)
  • Winnica Wittmann (11,3 km)
  • Winnica Schales (11,6 km)
  • Winnica Wagner-Stempel (12 km)
  • Winnica Rappenhof (17,1 km)
  • Winnica Brüder Dr. Becker (19 km)
Transport

Jak poruszać się po miejscowości Alzey

Najbliższe lotnisko to Moguncja (QFZ-Lotnisko Moguncja-Finthen), jedynie 25,4 km od centrum. Jeśli żaden lot Ci nie pasuje, rozważ lądowanie na lotnisku takim jak Mannheim (MHG), które znajduje się 42,5 km od miasta.

Jeśli wolisz podróże koleją, Stacja Alzey West, Stacja Alzey i Stacja Alzey Süd to główne stacje w mieście.

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Alzey, DE?

2019 — oferujemy Ci 33 domków wakacyjnych w pobliżu miejsca takiego jak Alzey. Od 7 obiektów typu Domy do 24 obiektów typu Apartamenty/mieszkania, u nas znajdziesz wyjątkowe obiekty idealne na pobyt z rodziną i przyjaciółmi. HomeAway? Tutaj jest Twój wymarzony obiekt w pobliżu miejsca takiego jak Alzey.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domy w miejscu takim jak Alzey?

Oczywiście. Domy: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Alzey to 7 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Alzey to:

  • Apartamenty/mieszkania: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 24
  • Studia: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 24

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się basen w mieście takim jak Alzey?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się basen spośród 3 domów w miejscu takim jak Alzey. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.