Przewodnik

Nicosia to miejsce opisywane jako historyczne

Nicosia – wynajmij obiekt dla siebie i ciesz się okolicą, w której czekają na Ciebie takie atrakcje, jak: muzea, zabytki i teatry.Podróżni chętnie odwiedzają to miasto i okolicę: kawiarnie, rozrywka i pomniki czekają. Obojętne, czy chcesz wyjechać na wakacje z rodziną, ukochaną osobą czy przyjaciółmi, Wasz pobyt stanie się przyjemnością. Wiele obiektów oferuje w pełni wyposażoną kuchnię i pralnię.

Natura

Nicosia: odkryj piękno lokalnej natury

Niezależnie, czy jesteś aktywnym turystą, czy po prostu chcesz podziwiać naturę, miejsce takie jak Nicosia jest idealne na dzień na świeżym powietrzu. Oto niektóre z najpiękniejszych widoków w okolicy w odległości 48 kilometrów od centrum.

 • Park Akropolis (2,9 km)
 • Narodowy Rezerwat Leśny Athalassa (5,6 km)
 • Plaża Diana (18,3 km)
Transport

Środki transportu w miejscowości Nicosia

Najbliższe lotnisko jest położone w miejscowości Larnaka (LCA-Międzynarodowy port lotniczy Larnaka), jedynie 40,4 km od centrum.

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Nikozja, CY?

2019 — oferujemy Ci 139 domków wakacyjnych w pobliżu miejsca takiego jak Nikozja. Od 11 obiektów typu Domy do 42 obiektów typu Apartamenty/mieszkania, u nas znajdziesz wyjątkowe obiekty idealne na pobyt z rodziną i przyjaciółmi. HomeAway? Tutaj jest Twój wymarzony obiekt w pobliżu miejsca takiego jak Nikozja.

Nikozja — co warto zobaczyć?

Na HomeAway znajdziesz wiele domów wakacyjnych położonych niedaleko najważniejszych zabytków w miejscu takim jak Nikozja. Wśród podróżnych na HomeAway, pięć najpopularniejszych miejsc, które warto zobaczyć to:

 • Platia Elefterias: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 469
 • Katedra św. Pawła: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 469
 • Uniwersytet Cypryjski: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 445
 • Muzeum Cypru: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 469
 • Teatr Miejski: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 469

Jest jednak jeszcze więcej miejsc, do których zaprasza Cię Nikozja. Znajdziesz tam wiele domów wakacyjnych do wyboru. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć domy wakacyjne dostępne w pobliżu interesującego Cię miejsca.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domy w miejscu takim jak Nikozja?

Oczywiście. Domy: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Nikozja to 11 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Nikozja to:

 • Apartamenty/mieszkania: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 42
 • Wille: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 70
 • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 7

Możesz także wynająć inne obiekty, takie jak Domki letniskowe i nie tylko.

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się basen w mieście takim jak Nikozja?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się basen spośród 90 domów w miejscu takim jak Nikozja. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.