Przewodnik

Brandenburg an der Havel: musisz odwiedzić atrakcje takie jak rzeka

Brandenburg an der Havel – wynajmij obiekt dla siebie i ciesz się okolicą, w której czekają na Ciebie takie atrakcje, jak: katedra, zabytki i muzea.To miasto zaprasza wszystkich podróżnych, którzy docenią okolicę: znajdziesz tam atrakcje takie jak pomniki, rzeka i archeologia.Wynajem wakacyjny to sposób na doskonały pobyt – wiele obiektów oferuje kuchnię oraz możliwość prania.

Rekreacja

Brandenburg an der Havel i okolice: najważniejsze zabytki

Czy chcesz zobaczyć najważniejsze miejsca w tej miejscowości? Spędzenie dnia w domku wakacyjnym może być kuszące, ale warto poznać okolicę i odkryć wszystko, co jest godne uwagi w miejscu takim jak Brandenburg an der Havel. Oto najlepsze atrakcje, które trzeba zobaczyć i które znajdują się w odległości 48 kilometrów od centrum.

 • Winnica Klosterhof Töplitz (23,1 km)
 • Biosphäre i Park Ludowy w Poczdamie (33,1 km)
Natura

Brandenburg an der Havel: zachwyć się krajobrazem

Niezależnie, czy jesteś aktywnym turystą, czy chcesz podziwiać lokalny krajobraz, miejsce takie jak Brandenburg an der Havel Cię zachwyci. Oto niektóre z najlepszych miejsc w okolicy w odległości 48 kilometrów od centrum.

 • Park w Ribbeck (27,5 km)
 • Jezioro Schwielowsee (27,8 km)
 • Obszar Lasu Poczdamskiego i jezior w dolinie Haweli (30,3 km)
 • Jezioro Templiner See (31,5 km)
 • Wieża normańska na wzniesieniu Ruinenberg (32,3 km)
Transport

Środki transportu w miejscowości Brandenburg an der Havel

Doleć na lotnisko w miejscowości takiej jak Berlin (TXL-Port lotniczy Tegel), położone jedynie 52,1 km od centrum Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedniego lotu, wybierz lotnisko takie jak Berlin (SXF-Lotnisko Schönefeld), położone w odległości 64,8 km od centrum.

Jeśli wolisz podróże koleją, Dworzec główny w Brandenburgu, Stacja Brandenburg Altstadt i Stacja kolejowa Görden to główne stacje w okolicy.

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Brandenburg an der Havel, DE?

2020 — oferujemy Ci 86 domków wakacyjnych koło miejsca takiego jak Brandenburg an der Havel. Od 28 obiektów typu Domy do 6 obiektów typu Bungalowy, tu jest ten idealny na pobyt z najbliższymi koło miejsca takiego jak Brandenburg an der Havel.

Brandenburg an der Havel — co warto zobaczyć?

Na HomeAway znajdziesz wiele domów wakacyjnych położonych niedaleko najważniejszych zabytków w miejscu takim jak Brandenburg an der Havel. Wśród podróżnych na HomeAway, pięć najpopularniejszych miejsc, które warto zobaczyć to:

 • Stacja kolejowa Görden: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 138
 • Katedra Brandenburska: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 168
 • Teatr Brandenburski: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 168
 • stacja Kirchmöser: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 90
 • Dworzec główny w Brandenburgu: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 169

Jest jednak jeszcze więcej miejsc, do których zaprasza Cię Brandenburg an der Havel. Znajdziesz tam wiele domów wakacyjnych do wyboru. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć domy wakacyjne dostępne w pobliżu interesującego Cię miejsca.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domy w miejscu takim jak Brandenburg an der Havel?

Oczywiście. Domy: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Brandenburg an der Havel to 28 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Brandenburg an der Havel to:

 • Bungalowy: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 6
 • Apartamenty/mieszkania: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 40
 • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 6

Możesz także wynająć inne obiekty, takie jak Domki letniskowe i nie tylko.

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się basen w mieście takim jak Brandenburg an der Havel?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się basen spośród 10 domów w miejscu takim jak Brandenburg an der Havel. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.

  Brandenburg an der Havel — odkrywaj miejsca w pobliżu