Przewodnik

Cala Santanyí: odkryj atrakcje takie jak plaża

Cala Santanyí – okolica słynie z wielu atrakcyjnych cech: festiwale i rozrywka to tylko niektóre świetne powody, by ją odwiedzić. Jest to miejsce idealne na relaks oraz słynące z bajkowych krajobrazów. Atrakcje dla odwiedzających to: plaża, morze, kawiarnie. Wynajem wakacyjny to pobyt jak w domu — wiele obiektów oferuje w pełni wyposażoną kuchnię i sprzęt do grillowania na świeżym powietrzu.

Rekreacja

Cala Santanyí: co warto zobaczyć

Czy chcesz zwiedzić główne atrakcje w tej miejscowości? Wyjdź poza swój wygodny domek wakacyjny i poznać wszystko, co czyni miejsce takie jak Cala Santanyí tak atrakcyjnym. Oto najciekawsze miejsca, które warto odwiedzić i które znajdują się w odległości 48 kilometrów od centrum.

 • Centrum informacyjne dla osób odwiedzających Park Narodowy Cabrera (12,5 km)
 • Pole golfowe Vall d'Or (12,9 km)
 • Winnica Bodega Son Artigues (19 km)
Pogoda

Cala Santanyí: Pogoda

Jeśli zależy Ci na pięknej pogodzie w czasie wakacji, lipcu, sierpniu, wrześniu i czerwcu to najcieplejsze miesiące. Średnia temperatura wynosi wtedy 31°C.

Natura

Cala Santanyí: odkryj piękno lokalnej natury

Miejsce takie jak Cala Santanyí przyciąga turystów atrakcjami takimi jak plaża i morze. Obojętnie czy masz w sobie ducha podróżnika, czy chcesz po prostu odpocząć na łonie natury, miejsce takie jak Cala Santanyí zauroczy Cię swoim pięknem. Oto niektóre z najważniejszych widoków w okolicy w odległości 48 kilometrów od centrum.

 • Plaża Es Trenc (13,7 km)
 • Plaża w Cala Santanyi (0,3 km)
 • Caló dels Macs (0,6 km)
 • Plaża Cala Llombards (0,9 km)
 • Caló de n'Adrover (2,3 km)
 • Plaża Calo des Moro (2,7 km)
Transport

Transport w miejscowości Cala Santanyí

Doleć na lotnisko w miejscowości takiej jak Palma de Mallorca (PMI), położone jedynie 42,8 km od centrum

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Cala Santanyí, ES?

2019 — oferujemy Ci 1 024 domków wakacyjnych w pobliżu miejsca takiego jak Cala Santanyí. Od 367 obiektów typu Domy do 261 obiektów typu Wille, u nas znajdziesz wyjątkowe obiekty idealne na pobyt z rodziną i przyjaciółmi. HomeAway? Tutaj jest Twój wymarzony obiekt w pobliżu miejsca takiego jak Cala Santanyí.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domy w miejscu takim jak Cala Santanyí?

Oczywiście. Domy: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Cala Santanyí to 367 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Cala Santanyí to:

 • Wille: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 261
 • Apartamenty/mieszkania: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 185
 • Bungalowy: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 86

Możesz także wynająć inne obiekty, takie jak Domki letniskowe i nie tylko.

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się basen w mieście takim jak Cala Santanyí?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się basen spośród 730 domów w miejscu takim jak Cala Santanyí. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.