Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Blois, FR?

2018 — oferujemy Ci 248 domków wakacyjnych w pobliżu miejsca takiego jak Blois. Od 104 obiektów typu Domy do 64 obiektów typu Bungalowy, u nas znajdziesz wyjątkowe obiekty idealne na pobyt z rodziną i przyjaciółmi. HomeAway? Tutaj jest Twój wymarzony obiekt w pobliżu miejsca takiego jak Blois.

Blois — co warto zobaczyć?

Na HomeAway znajdziesz wiele domów wakacyjnych położonych niedaleko najważniejszych zabytków w miejscu takim jak Blois. Wśród podróżnych na HomeAway, pięć najpopularniejszych miejsc, które warto zobaczyć to:

 • Stacja Blois-Chambord: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 382
 • Muzeum Historii Naturalnej: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 380
 • Maison de la Magie: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 380
 • Zamek w Blois: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 380
 • Katedra St. Louis: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 378

Jest jednak jeszcze więcej miejsc, do których zaprasza Cię Blois. Znajdziesz tam wiele domów wakacyjnych do wyboru. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć domy wakacyjne dostępne w pobliżu interesującego Cię miejsca.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domy w miejscu takim jak Blois?

Oczywiście. Domy: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Blois to 104 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Blois to:

 • Bungalowy: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 64
 • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 64
 • Domki na wsi: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 64

Możesz także wynająć inne obiekty, takie jak Studia i nie tylko.

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się basen w mieście takim jak Blois?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się basen spośród 56 domów w miejscu takim jak Blois. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.

  Blois: musisz odwiedzić atrakcje takie jak morze

  Blois – wynajmij obiekt dla siebie i ciesz się okolicą, w której czekają na Ciebie takie atrakcje, jak: pomniki, kościoły i muzea.Jest to miejsce modne, a na podróżnych czekają: morze oraz sery. Jeśli szukasz przestrzeni dla większej grupy, weź pod uwagę wynajem wakacyjny. Na HomeAway znajdziesz wiele obiektów, które oferują w pełni wyposażoną kuchnie i pralnię.