Przewodnik

Minori – miejsce opisywane jako piękne

Minori – pomniki i inne atrakcje czekają. Jest to miasto słynące z bajkowych krajobrazów, w którym czekają podróżnych różne atrakcje: plaża, kawiarnie i ogrody. W okolicy znajduje się wiele atrakcji, takich jak Ruiny Villa Romana i Villa Rufolo. Obojętne, czy chcesz wyjechać na wakacje z rodziną, ukochaną osobą czy przyjaciółmi, Wasz pobyt stanie się przyjemnością. Wiele obiektów oferuje w pełni wyposażoną kuchnię i pralnię.

Pogoda

Minori: Pogoda

Jeśli zależy Ci na pięknej pogodzie w czasie wakacji, sierpniu, lipcu, wrześniu i czerwcu to najcieplejsze miesiące. Średnia temperatura wynosi wtedy 29°C.

Natura

Minori: zachwyć się krajobrazem

Obojętnie czy masz w sobie ducha podróżnika, czy chcesz po prostu odpocząć na łonie natury, miejsce takie jak Minori Cię zachwyci. Oto niektóre z najważniejszych widoków w okolicy w odległości 48 kilometrów od centrum.

  • Emerald Grotto (6,9 km)
  • Plaża i przystań Marina Grande (22,2 km)
  • Plaża w Minori (1 km)
  • Ogrody Rufolo (1,5 km)
  • Plaża Maiori (1,7 km)
  • Plaża Castiglione (2,7 km)
Transport

Transport w miejscowości Minori

Doleć na lotnisko w miejscowości takiej jak Salerno (QSR-Port lotniczy Costa d'Amalfi), położone jedynie 24,6 km od centrum Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedniego lotu, zdecyduj się na lotnisko takie jak Neapol (NAP-Międzynarodowy port lotniczy Neapol), położone w odległości 37,9 km od miasta.

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Minori, IT?

2019 — oferujemy Ci 1 728 domków wakacyjnych w pobliżu miejsca takiego jak Minori. Od 692 obiektów typu Apartamenty/mieszkania do 329 obiektów typu Wille, u nas znajdziesz wyjątkowe obiekty idealne na pobyt z rodziną i przyjaciółmi. HomeAway? Tutaj jest Twój wymarzony obiekt w pobliżu miejsca takiego jak Minori.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Apartamenty/mieszkania w miejscu takim jak Minori?

Oczywiście. Apartamenty/mieszkania: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Minori to 692 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Minori to:

  • Wille: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 329
  • Domy: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 495
  • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 6

Możesz także wynająć inne obiekty, takie jak Bungalowy i nie tylko.

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się basen w mieście takim jak Minori?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się basen spośród 311 domów w miejscu takim jak Minori. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.