Przewodnik

Kremmen - wybierz idealny wynajem wakacyjny dla siebie.

Kremmen – parki przyrody i niezwykłe krajobrazy to wymarzona okolica na wakacje. W tym mieście każdy znajdzie coś dla siebie. Wynajem wakacyjny to pobyt jak w domu — wiele obiektów oferuje w pełni wyposażoną kuchnię i sprzęt do grillowania na świeżym powietrzu.

Natura

Kremmen: odkryj piękno lokalnej natury

Niezależnie, czy chcesz aktywnie spędzić czas, czy chcesz po prostu odpocząć na łonie natury, miejsce takie jak Kremmen zauroczy Cię swoim pięknem. Oto niektóre z najważniejszych miejsc w okolicy w odległości 48 kilometrów od centrum.

  • Jezioro Beetzsee (3,3 km)
  • Tempelgarten (21,8 km)
  • Park w Ribbeck (25,5 km)
  • Barnim Nature Park (31,7 km)
Transport

Jak poruszać się po miejscowości Kremmen

Najbliższe lotnisko to Berlin (TXL-Port lotniczy Tegel), jedynie 31,6 km od centrum. Jeśli żaden lot Ci nie pasuje, zdecyduj się na lotnisko takie jak Berlin (SXF-Lotnisko Schönefeld), położone w odległości 54,9 km od centrum.

Jeśli chcesz zwiedzić miasto pociągiem, Stacja Beetz-Sommerfeld lub Stacja Kremmen to stacje, z których łatwo dotrzesz do wszystkich części miasta.

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Kremmen, DE?

2019 — oferujemy Ci 43 domków wakacyjnych koło miejsca takiego jak Kremmen. Od 22 obiektów typu Domy do 20 obiektów typu Apartamenty/mieszkania, tu jest ten idealny na pobyt z najbliższymi koło miejsca takiego jak Kremmen.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domy w miejscu takim jak Kremmen?

Oczywiście. Domy: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Kremmen to 22 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Kremmen to:

  • Apartamenty/mieszkania: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 20
  • Studia: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 20

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się internet/wi-fi w mieście takim jak Kremmen?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się internet/wi-fi spośród 33 domów w miejscu takim jak Kremmen. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.