Przewodnik

Flensburg – czekają na Ciebie atrakcje takie jak port

Flensburg – wynajmij obiekt dla siebie i ciesz się okolicą, w której czekają na Ciebie takie atrakcje, jak: kościoły, muzea i zabytki.Podróżni chętnie odwiedzają to miasto i okolicę: pomniki, architektura i uniwersytet czekają. Wszystko jedno czy planujesz rodzinny urlop, romantyczne wakacje dla dwojga lub wypad z przyjaciółmi – weź pod uwagę wynajem wakacyjny na HomeAway. Wiele obiektów oferuje w pełni wyposażoną kuchnię i oddzielną jadalnię.

Rekreacja

Flensburg i okolice: najważniejsze zabytki

Czy chcesz zobaczyć wszystko, co jest godne uwagi w mieście? Przekrocz progi swojego domku wakacyjnego i zobaczyć wszystko, co czyni miejsce takie jak Flensburg tak atrakcyjnym. Oto najważniejsze atrakcje, które warto odwiedzić i które znajdują się w odległości 48 kilometrów od centrum.

 • Park miejski (1,4 km)
 • Centrum sportu Erlebnis-Center Sportland (2,4 km)
 • Klub golfowy Sønderjyllands Golfklub (20,4 km)
Natura

Flensburg: zachwyć się krajobrazem

Obojętnie czy uwielbiasz adrenalinę, czy po prostu chcesz podziwiać naturę, miejsce takie jak Flensburg zauroczy Cię swoim pięknem. Oto niektóre z najpiękniejszych widoków w okolicy w odległości 48 kilometrów od centrum.

 • Park miejski (1,4 km)
 • Plaża Solitude Beach (5,2 km)
 • Jezioro Westerwerker (7,8 km)
Transport

Poruszanie się po miejscowości Flensburg

Najbliższe lotnisko znajduje się w miejscowości Sønderborg (SGD), jedynie 29,8 km od centrum.

Jeśli chcesz zwiedzić miasto pociągiem, Stacja Flensburg lub Stacja Flensburg-Weiche to najlepsze miejsca, by rozpocząć podróż.

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Flensburg, DE?

2019 — oferujemy Ci 115 domków wakacyjnych koło miejsca takiego jak Flensburg. Od 33 obiektów typu Domy do 79 obiektów typu Apartamenty/mieszkania, tu jest ten idealny na pobyt z najbliższymi koło miejsca takiego jak Flensburg.

Flensburg — co warto zobaczyć?

Na HomeAway znajdziesz wiele domów wakacyjnych położonych niedaleko najważniejszych zabytków w miejscu takim jak Flensburg. Wśród podróżnych na HomeAway, pięć najpopularniejszych miejsc, które warto zobaczyć to:

 • Wieża ciśnień Flensburg-Mürwik: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 213
 • Akademia Morska w Murwik: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 210
 • Cmentarz Friedhof Friedenshügel: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 216
 • Stacja Flensburg: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 241
 • Kościół św. Mikołaja: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 223

Jest jednak jeszcze więcej miejsc, do których zaprasza Cię Flensburg. Znajdziesz tam wiele domów wakacyjnych do wyboru. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć domy wakacyjne dostępne w pobliżu interesującego Cię miejsca.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domy w miejscu takim jak Flensburg?

Oczywiście. Domy: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Flensburg to 33 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Flensburg to:

 • Apartamenty/mieszkania: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 79
 • Studia: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 79

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się basen w mieście takim jak Flensburg?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się basen spośród 2 domów w miejscu takim jak Flensburg. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.

  Flensburg — odkrywaj miejsca w pobliżu