Przewodnik

Ichenhausen - wybierz idealny wynajem wakacyjny dla siebie.

Ichenhausen – dowiedz się więcej o czarującym miejscu, w którym zamierzasz spędzić swoje wakacje. W tym mieście każdy znajdzie coś dla siebie. Wiele obiektów oferuje w pełni wyposażoną kuchnię, przestronne pokoje, a nawet jacuzzi — wszystko, czego potrzeba do udanych wakcji.

Rekreacja

Ichenhausen: co warto zobaczyć

Czy chcesz odkryć wszystko, co jest godne uwagi w tym miejscu? Spędzenie dnia w domku wakacyjnym może być kuszące, ale warto poznać okolicę i zobaczyć wszystko, co czyni miejsce takie jak Ichenhausen tak atrakcyjnym. Oto najważniejsze atrakcje, które trzeba zobaczyć i które znajdują się w odległości 48 kilometrów od centrum.

  • Legoland (5,6 km)
  • Park archeologiczny Vogelherd (21,4 km)
  • Freizeitbad Nautilla (22,4 km)
Transport

Środki transportu w miejscowości Ichenhausen

Doleć na lotnisko w miejscowości takiej jak Memmingen (FMM-Allgäu), położone jedynie 42,6 km od centrum

Jeśli lubisz jeździć pociągiem, Stacja Ichenhausen lub Stacja Hochwang, Ichenhausen to stacje, z których łatwo dotrzesz do wszystkich części miasta.

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Ichenhausen, DE?

2019 — oferujemy Ci 40 domków wakacyjnych koło miejsca takiego jak Ichenhausen. Od 6 obiektów typu Domy do 32 obiektów typu Apartamenty/mieszkania, tu jest ten idealny na pobyt z najbliższymi koło miejsca takiego jak Ichenhausen.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domy w miejscu takim jak Ichenhausen?

Oczywiście. Domy: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Ichenhausen to 6 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Ichenhausen to:

  • Apartamenty/mieszkania: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 32
  • Studia: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 30

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się internet/wi-fi w mieście takim jak Ichenhausen?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się internet/wi-fi spośród 38 domów w miejscu takim jak Ichenhausen. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.